Боксерська зала замість «розливайки»: на Солом’янці відкриють спортивну школу

Боксерська зала замість «розливайки»: на Солом’янці відкриють спортивну школу

Масштабне будівництва дитячого боксерського залу на вул. Озерній, 9 завершується.  Урочисте відкриття заплановане на 2 жовтня. Про це повідомив депутат Київради Андрій Андреєв.

-Приміщення, яке довгий час використовувалося несумлінним орендарем під «розливайку» через суд було звільнено та передано на баланс ДЮСШ «ШКОЛА СПОРТУ». А всього за півроку наша команда на чолі з Віталієм Кличко спромоглася перетворити занедбане та розбите приміщення у надсучасний зал для занять з боксу, - нагадав Андрей Андреєв.

За його словами довкола залу створено комфортні зони для відпочинку та занять спортом: вимощені доріжки з фему, проведено комплексні роботи з озеленення, огороджено зони для сміттєвих баків, встановлені лави для відпочинку із зарядними пристроями на сонячних батареях, встановлено вуличний FREE GYM з прорезиненою підлогою та якісний дитячий майданчик з екологічним покриттям, вся територія має LED-освітлення. Подбали і про зони для паркування авто.

Спортивний зал також оснащений сигналізацією та відеоспостереженням.

Окрему подяку Андреєв висловив  художнику Андрей Пальваль, який створив «візитівку  залу і безумовну окрасу для мікрорайону - мурал «Боксерські рукавички».

Нагадаємо, друге життя Сирецького парку: клумби, майданчики, тренажери.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.