Київ став пілотним містом України для першого бюро змін «Дитяча демократія»

Київ став пілотним містом України для першого бюро змін «Дитяча демократія»

29 вересня дружина Президента України відкрила ІV Освітній фестиваль «Арсенал ідей» в Мистецькому арсеналі, який традиційно проходить в рамках соціальної програми Марини Порошенко.

Фото Михайла Марківа
Фото Михайла Марківа

Організатори презентували інтерактивний простір, в якому поєднується творчість дітей і дорослих, сучасні освітні програми та експериментаторство, наукові інновації та сміливі мистецькі проекти.

Про це повідомили в прес-службі Фонду Порошенка.

Цьогоріч у рамках фестивалю відбулася презентація нової програми – Бюро змін «Дитяча демократія», яка стимулюватиме молодь до соціально-дієвого лідерства.

За словами Марини Порошенко, «дитяча демократія – це бажання і здатність молодих людей діяти і досягати поставленої мети. Кожен може зробити свій внесок у розвиток країни – це і є демократія в дії, яка робить нас ще сильнішими і відповідальнішими».

Серед учасників програми – 25 підлітків віком 13-16 років та дорослі експерти, які спільно ініціювали та протягом року будуть реалізовувати соціально важливі проекти.

Одним із експертів програми «Дитяча демократія» виступила Перша леді України Марина Порошенко. Її команда буде реалізовувати інклюзивний проект «Ми – Україна для кожного», який спрямований на соціалізацію дітей з особливими освітніми потребами. Усього в рамках програми у столиці буде реалізовано одинадцять проектів.

Київ став пілотним містом України для створення першого бюро змін «Дитяча демократія». Надалі цю модель буде розповсюджено в культурних та учбових центрах, музеях і бібліотеках по всій території країни.

У такий спосіб програма буде сприяти розвитку місцевих громад, залучати молодь до вирішення суспільно-важливих питань, а також – надасть унікального досвіду демократичної поведінки та готовності до діалогу, що є особливо актуальним у процесі формування громадянської позиції української патріотичної молоді.

Нагадаємо, Марина Порошенко нагородила переможців «Книжкових ігор-2018».

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.