Штрафи «проженуть» автомобілі з проїжджої частини у центрі столиці

Штрафи «проженуть» автомобілі з проїжджої частини у центрі столиці

На дорогах Києва має бути порядок незалежно від того, наскільки повною мірою працює закон. На цьому наголосив заступник голови КМДА Дмитро Давтян. Про це повідомили в прес-службі КМДА.

Він нагадує – тільки за перший день вступу в дію закону у місті евакуювали 23 авто-порушники правил дорожнього руху.

- Основна увага, звичайно, прикута до центру. Прибираються авто, що порушують правила паркування у критично завантажених місцях: на Бессарабці – як безпосередньо довкола ринку, так і на переході на Басейну, особливо поблизу «Гуліверу», де з чотирьох існуючих смуг рухаються лише дві. Такі ж проблеми маємо на Михайлівський та Софійській. Перелік вулиць розширюватиметься, евакуатори прибиратимуть автівки, що припарковані незаконно та заважають руху транспорту з інших вулиць, – підкреслив Дмитро Давтян.

Він зазначає: у центрі на критих паркінгах створено понад 4000 паркомісць, більшість з яких донедавна стояли порожніми.

-Зараз ситуація змінюватиметься, адже евакуація вартує у середньому 1500 гривень, а це точно дорожче, ніж паркінг, особливо якщо використовувати талони та абонементи. Це не лише законно, але й безпечно та зручно. Адже комфорт перебування у місті – це відповідальність і влади та комунальних структур, і мешканців та гостей, – підсумував заступник голови КМДА.

Нагадаємо, 4 кольори паркування: у Києві з жовтня змінюються правила.

https://vechirniykiev.com.ua/news/4-kol-ory-parkuvannya-u-kyyevi-z-zhovtnya-zminyuyut-sya-pravyla