Врятувати молоде життя

Врятувати молоде життя

Кожен із нас має мрію. Хтось – поїхати за кордон на відпочинок, хтось – придбати будинок чи авто. Коли людина чує діагноз «рак», то в неї залишається лише єдина мрія – вижити. На жаль, у нашій державі у багатьох випадках людина залишається сам на сам зі своєю бідою.

Таке саме відбулось і з родиною 16-річного Андрія Андрійчука. Шість років тому з Андрієм сталася біда – йому було поставлено діагноз «лімфобластний лейкоз». Тоді його лікували в Італії, адже в Україні пацієнтам з таким діагнозом допомогти не можуть. Пройшло вже немало часу, і родина могла зітхнути з полегшенням, але днями у хлопця стали різко боліти коліна й піднялася температура. Мама Андрія, сімейний лікар, запідозрила неладне. Хлопцю зробили аналізи крові, які підтвердили підозри матері – рецидив. Зараз завжди веселий і активний Андрій лежить у важкому стані в реанімації лікарні «Охматдит».

Врятувати хлопця можна, лише зробивши пересадку кісткового мозку. Оскільки в Україні такі операції не проводять, єдиний вихід – везти хлопця туди, де йому вже допомогли 6 років тому, до Італії. Але на це потрібно 300 тис. євро. Ця сума для батьків хлопця просто космічна. Адже мама Андрія, Ольга Андрійчук, працює сімейним лікарем у бюджетній установі – Центрі первинної медико-санітарної допомоги № 2 Деснянського району м. Києва. Жінка 19 років життя допомагає іншим. Адміністрація закладу вважає її одним з найкращих сімейних лікарів. Це також підтверджується повагою пацієнтів – її обрали своїм лікарем вже 1600 пацієнтів, уклавши з нею декларацію. А зараз вона сама потребує допомоги.

Для тих, хто хоче допомогти родині, реквізити: Райффайзен банк Аваль 4149516012428370.