Останні штрихи: завершилася реконструкція шляхопроводу на перетині вулиць Кирилівської і Теліги

Останні штрихи: завершилася реконструкція шляхопроводу на перетині вулиць Кирилівської і Теліги

Завершилася реконструкція шляхопроводу на перетині вулиць Олени Теліги та Кирилівської. Сьогодні працівники «Укртрансмосту» наводили останні штрихи з на споруді. Не сьогодні – завтра буде офіційно заявлено про завершення реконструкції. Таким чином, на всі роботи було витрачено майже 4 місяці з урахуванням непередбачуваної ситуації 25 липня, коли через зливу завалилася частина бетонного колодязя для інженерних комунікації.

Стара транспортна споруда виглядає зараз як нова. Її розширили за рахунок прибудови двох широких пішохідних лотків по обидва боки. А старі пішохідні «асфальтові стежки» тепер віддано для проїзду автомобілів.  

Шляхопровід захищено з двох сторін спеціальними загороджувальними високими металевими (оцинкованими) бар’єрами, аби пішоходи – хулігани  не перелазили через перила й не жбурляли нічого вниз, на машини.

 Вся локація навколо споруди отримала новий дорожній одяг. Тут перекладено бруківку, заасфальтовано всі прилеглі ділянки на сусідніх вулицях. І, нарешті, впорядковано територію двох тролейбусних зупинок «Кирилівська церква» обабіч вулиці Теліги. Їх «одягли» у фігурну різнокольорову й тактильну плитку.

Дерева, що росли навколо шляхопроводу, виявилися неушкодженими й отримали нові огорожі з бортового каменю. Ретельно вирівняно грунт на насипу, який після потопу й обвалу шматка бетону на розв’язці, було сильно розмито.

Спеціалісти, що будуть приймати роботу й оцінювати якість, що зроблять свої висновки, на наш погляд все зроблено дуже ретельно й охайно.