Хрещатик перекрили, комунальний транспорт змінив маршрути

Хрещатик перекрили, комунальний транспорт змінив маршрути

Як уже повідомляла «Вечірка», з  00:00 29 вересня (субота) до 01:00 30 вересня (неділя) в рамках проведення масових заходів перекривається рух транспорту: - по вулиці Хрещатик на ділянці від Майдану Незалежності до вулиці Богдана Хмельницького - по вулиці Прорізній від вулиці Хрещатик до вулиці Пушкінської - по вулиці Богдана Хмельницького від вулиці Хрещатик до вулиці Пушнінської

У цей же час буде обмежено рух у прилеглих кварталах:
- по вулиці Хрещатик від вулиці Богдана Хмельницького до бульвару Тараса Шевченка (повністю перекрито з 11:30 до 14:00)
- по вулиці Городецького від вулиці Хрещатик до вулиці Заньковецької (повністю перекрито з з 06:30 до 17:00)

Також з 11:30 до 17:00 29 вересня (субота) буде додатково перекрито вулицю Хрещатик на ділянці від Майдану Незалежності до Європейської площі, а також вулицю Михайлівську на ділянці від вулиці Хрещатик до вулицю Костьольної.

Окрім того, з 06:00 до 10:00 та з 15:30 до 20:00 буде перекрито перший проїзд біля центрального входу до Центрального залізничного вокзалу залізничної станції «Київ-Пасажирський».

29 вересня, з 11 до 17 години на час підготовки та проведення Всеукраїнського Форуму «Право на життя» вносяться зміни в роботу наземного громадського транспорту. Про це повідомили в КП «Київпастранс». 

Так, автобуси маршрутів №№ 24, 114 курсуватимуть від Музею історії України у Другій світовій війні та вул. Милославської до вул. Володимирської за власними трасами руху вихідного дня, далі вул. Володимирська – б-р Тараса Шевченка – вул. Петлюри – залізничний вокзал «Центральний», у зворотному напрямку – вул. Петлюри – б-р Тараса Шевченка – вул. Леонтовича – вул. Богдана Хмельницького – вул. Володимирська, далі за власними трасами.

Автобуси маршруту № 24 рухатимуться на ділянках від залізничного вокзалу «Центральний» до станції метрополітену «Площа Льва Толстого» та від Музею історії України у Другій світовій війні до Європейської площі.

Автобуси маршруту № 114 пересуватимуться на ділянках від вул. Милославської до Європейської площі та від залізничного вокзалу «Центральний», далі – вул. С. Петлюри – б-р Т. Шевченка – вул. Леонтовича – вул. Богдана Хмельницького – вул. Володимирська – Софійська площа.