Завтра Ярославів вал перетвориться на "Мистецьку вісь", а на Хрещатику покажуть театральні костюми

Завтра Ярославів вал перетвориться на "Мистецьку вісь", а на Хрещатику покажуть театральні костюми

30 вересня з 16.00 до 22.00 в столиці вже вдруге влаштують захід "Мистецька вісь". За маршрутом  вулиця Прорізна – Золотоворітський сквер – Ярославів Вал – Львівська площа пройде урочиста костюмована хода та різні активності. До свята долучаться "мешканці" цієї вісі: актори театрів - Молодого та Малого, «Сузір’я» та "Актор", театральні групи Будинку актора, студенти Університету ім. І. К. Карпенка-Карого, Дитячої школи мистецтв № 2, мистецькі колективи та барди.

- Ця подія ознаменує загальнокиївський початок театрального сезону,  - розповідає народний артист України та організатор заходу Олексій Кужельний. - На початку ми згадаємо про Ярослава Мудрого, прочитавши уривок з поеми. З нами будуть київські хори, міми академії естрадного мистецтва. Привітаємося з Лесем Курбасом, під його пам'ятником артисти заспівають пісень. На фасаді Молодого театру влаштують шоу. Біля бібліотеки Плужника почитаємо книжки, піднімемося до Золотих воріт. Там вируватиме містечко майстрів народних промислів . І далі екскурсію вулицею Ярославів Вал проведе Лада Лузіна. Вздовж вулиці співатимуть хори, діти зі школи мистецтв влаштують пленер. А біля входу до двору, де знаходиться будинок Сікорського, Університет авіації покаже сучасні моделі літаків. О 21.00 запрошуємо усіх танцювати при свічках біля Золотих воріт.


Символом "Мистецької вісі" є корона. І саме корони даруватимуть перехожим, які приєднаються до свята.

З 19.00 до 21.00 на подіумі перед КМДА (вул. Хрещатик, 36) відбудеться показ кращих костюмів з вистав київських театрів. Планується участь 21 театру.  

Нагадаємо, від Шекспіра до Матіос: що підготували столичні театри

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.