В неділю на Подолі можна повчити європейські мови, потанцювати та виграти квитки до Риму

В неділю на Подолі можна повчити європейські мови, потанцювати та виграти квитки до Риму

30 вересня у столиці святкуватимуть Європейський день мов. Він відзначається з 2001 року за ініціативи Ради Європи з метою сприяти та популяризувати багатомовність у Європі.

У святі беруть участь Британська Рада в Україні, Goethe-Institut в Україні, Французький інститут в Україні, Італійський інститут культури в Україні, Польський інститут у Києві, Посольство Угорщини в Україні і Чеський центр в Україні. До заходу також долучилось Українське товариство глухих, яке представить протягом дня свою програму для відвідувачів події, зосереджену навколо жестової мови.

Під час святкування Європейського дня мов відвідувачам пропонуватимуться активності на будь-який смак. В приміщеннях ви зможете ознайомитися з діяльністю культурних інститутів та різноманіттям їхніх пропозицій, відвідати інформаційні заходи щодо навчання в цих країнах, пройти пробні уроки європейських мов для дітей, підлітків та дорослих, провести природничі експерименти, використовуючи іноземну мову, приготувати справжній марципан. В бібліотеці ви матимете можливість поринути у світ книжок та казок, а також у віртуальний світ за допомогою новітніх технологій.

На подвір’ї ви зможете випробувати свої сили в турнірах настільного футболу та тенісу, зіграти в твістер, заспівати караоке та пройти слідами відомих поетів. Крім того, гостям підготували «побачення на 8 мовах» (SpeakDating), багатомовний Зумба-флешмоб, розмальовки на обличчі та друк на еко-сумках. 2 Спробувавши свої сили в конкурсах та вікторинах, охочі насолодитися танцювальними майстер- класами, національними смаколиками з різних країн Європи, послухати європейську музику та виграти цінні призи у вікторині! А саме  - безкоштовне навчання іноземним мовам та квитки для двох до Риму.
Завершальною родзинкою стане виступ українського тріо Panivalkova.

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДЕНЬ МОВ
Коли:
30 вересня, 11.00 - 22.00
Де: Британська Рада / Goethe-Institut в Україні (вул. Cковороди, 4/12-вул. Волоська, 12/4)
Вхід вільний

Нагадаємо, британці обирають Київ: столиця потрапила в топ осінніх мандрівок.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.