Київ тепер сам виготовляє підземні контейнери для сміття з електронікою

Київ тепер сам виготовляє підземні контейнери для сміття з електронікою

У Києві виготовили свої власні підземні резервуари для роздільного збирання непотребу. «Київський механічний завод «Магістраль» ім. М.П. Шульгіна», що у Дніпровському районі,  продемонстрував в дії власну розробку – майданчик для підземного збору та зберігання сміття.

В Києві набирає обертів реформа по організації роздільного збору сміття. Завдяки ініціативі міської влади, з’явились вже декілька сот підземних резервуарів для його збору.

Під кожну наземну урну встановлено три окремі контейнери на різні види сміття: скло, пластик; папір; інше. Якщо буде пропозиція замовника, кількість урн може бути збільшена.

Виготовлений у Києві зразок не потребує замовлення спецавтомобіля, він адаптований для автотранспорту, який працює в цій галузі. Через систему GPS функціонують датчики, які подають сигнал на мобільний телефон диспетчера про рівень наповнення сміттям кожного контейнера, встановлені системи пожежогасіння підземного сховища та освітлення майданчика.

Голова району Петро Онуфрійчук вважає розробку  перспективною для впровадження в житлових мікрорайонах та місцях масового відпочинку людей.