Кияни можуть вирішити комунальні проблеми онлайн

Кияни можуть вирішити комунальні проблеми онлайн

З'ясувати "затяжні" комунальні питання не виходячи із дому сьогодні цілком реально. Достатньо комп'ютера, інтернету і сайту «Центру комунального сервісу».

- «Центр комунального сервісу» звертає увагу киян, що більшість питань вони можуть вирішити дистанційно за допомогою зворотного зв’язку на сайті ЦКС: https://cks.com.ua/feedback та особистих повідомлень на офіційній сторінці концерну у Facebook: https://www.facebook.com/messages/t/cks.com.ua, - нагадують комунальники.

Зокрема, онлайн можна передати показання лічильників, залишити заявку на первинну установку, заміну, повірку чи опломбування лічильників гарячої та холодної води, залишити заяву на укладення договору розстрочення заборгованості, актуалізувати інформацію за особовим рахунком, отримати вичерпне роз’яснення щодо стану розрахунків чи будь-якого іншого питання отримання житло-комунальних послуг або сплатити за спожиті послуги в особистому кабінеті –https://cks.com.ua/cabinet.

Також актуальну інформацію та  відповіді на найпоширеніші питання можна знайти  у розділі «Часті запитання» на сайті Центру комунального сервісу – https://cks.com.ua/faq/.

Нагадаємо, для сортування сміття у Києві створили мобільний додаток.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.