Навігатор на 28-ме вересня: куди піти в Києві

Навігатор на 28-ме вересня: куди піти в Києві

Вечір літературний: Моцарт із Лемберга»

У п’ятницю відбудеться презентація пригодницько-історичного роману Богдана Коломійчука «Моцарт із Лемберга», що побачив світ у «Видавництві Старого Лева».  Роман гармонійно поєднує жанри історичного, пригодницького та любовного романів. Дія відбувається у першій половині XIX століття у Відні, Галичині та Баварії. Головний герой — молодший син геніального композитора Вольфганга Амадея Моцарта, Франц Ксавер. Франц не досяг батькової слави, але життя його було сповнене пристрасті, інтриг та пригод. А доля — тісно пов’язана зі Львовом, тодішнім Лембергом. Автор Модеруватиме зустріч Юлія Джугастрянська.

Коли: о 18:30.

Де: книгарня «Є», вул. Хрещатик, 46

 Вхід - вільний.

Вечір театральний: «Homo ferus»

У Молодому театрі сьогодні прем’єра вистави  за мотивами п‘єс І. Карпенка-Карого. Харитина – українська дівчинка, яку змалечку виховала собача зграя. Її мати померла, а батька вона ніколи не бачила. Згодом дівчина опинилася серед простих людей і почала пізнавати справжнє людське життя.  Віра, кохання, ненависть і зрада. Чи важко бути людиною? Історія від Молодого заснована на реальних подіях, а також п‘єсах І. Карпенка-Карого та розповідається сучасною театральною мовою.

Коли: о 19:00

Де: Молодий театр

Вартість: 80-300 грн.

Вечір в кіно: «Вершина. Сходження на Еверест»

 Киян запрошують на прем’єрний показ українського короткометражного фільму «Вершина. Сходження на Еверест», виробництва продакшн студії Ланет.TV за матеріалами, відзнятими українськими альпіністами клубу «Кулуар». Фільм розповість про сходження на найвищу вершину планети – Еверест. Ви побачите реальні кадри, відзняті без будь-якої художньої постановки. Під час перегляду ви зможете спостерігати неймовірні краєвиди, поринути у захопливий та водночас надскладний процес акліматизації, підготовки та відчуєте небезпеку, яка весь час супроводжувала спортсменів на шляху до вершини легендарної Джомолунгми! Реєстрація.

Коли: о 19.00

Де: кінотеатр «Кінопанорама»,  вул. Шота Руставелі, 19

Вхід вільний

День в галереї: Олександр Ройтбурд в Києві

З 19 вересня по 21 жовтня в галереї M.gallery демонструється  виставка «Метафізика міфу» Олександра Ройтбурда.  Новий живописний цикл Олександра Ройтбурда пропонує незвичайний варіант протесту проти перетворення міста в «припортовий смт одессочка». Художник представляє погляд метаморфози, що відбуваються з будівлями - позбавлені об'єму, необхідного для життя людей. Метаморфози, що відбуваються з людськими фігурами - стають знаком присутності підсвідомого.

Коли: з 10:00 до 22:00

Де: ТЦ Mandarin Plaza, 5 поверх, MANDARIN MAISON
Вхід вільний

Вечір музичний: до 110-річчя Давида Ойстраха

Киян запрошують на вечір до 110-річчя від дня народження видатного скрипаля Давида Ойстраха.  Західна критика шанобливо назвала його «королем скрипалів», «першою скрипкою світу».На вечорі «Голос скрипки» можна буде почути, як співає скрипка в руках однієї з найталановитіших скрипалів України, чарівної Мирослави Которович та учасників її ансамблю «АртеХатта». В концерті беруть участь солісти Національної оперети України та інших театрів.. Режисер і ведуча — Тетяна Зозуля.

Коли: о 19:00

Де: Мистецько-концертний центр ім. Івана Козловського, вул. Хрещатик, 50Б

Вартість: 50 грн.

Нагадаємо, Вхід вільний: музеї Києва запрошують на дні відкритих дверей у жовтні

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.