У Києві до 2020 року планують облаштувати перехоплюючі паркинги

У Києві до 2020 року планують облаштувати перехоплюючі паркинги

На пленарному засіданні Київської міської ради, 27 вересня, депутати в першому читанні підтримали внесення змін до Концепції розвитку паркувального простору в місті Києві.

Відповідно до Концепції, у столиці перехоплюючі паркінги можуть з’явитися на Вишгородському, Чернігівському, Бориспільському, Дніпропетровському, Одеському, Житомирському та Ірпінському напрямках.  Загалом розглядається можливість облаштування 23-х таких майданчиків. Також заплановано поступове облаштування місць для підзарядки електромобілів на паркувальних майданчиків. Зокрема планується щорічно до 2020 року 5% паркомісць облаштовувати такими системами.

Документ передбачає також збільшення кількості паркомісць для денного та нічного паркування.

-Запропонована Концепція передбачає підвищення якості з надання послуг з паркування. Також ми плануємо запроваджувати інноваційні технології при оплаті послуг за паркування. У документі прописано як поетапно збільшуватиметься кількість паркомісць на майданчиках для денного та нічного паркування. Ми розраховуємо, що їхня кількість зросте з 25 тисяч до 125 тисяч. Тобто ми плануємо до кінця 2020 року щорічно облаштовувати 20 тисяч паркомісць, - розповів директор Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київради (КМДА)  Сергій Симонов.

Зазначену Концепцію мають доопрацювати у питаннях підвищення рівня дотримання правил паркування та оплати послуг.

Нагадаємо, нові правила: як паркуватися вже завтра на вулицях Києва.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook