Віталій Кличко анонсував відкриття двох нових парків

Віталій Кличко анонсував відкриття двох нових парків

Мер столиці Віталій Кличко повідомив, що цього тижня у Києві відкриють оновлений Сирецький парк, а згодом - парк вздовж проспекту Шухевича на Троєщині. Про це він сказав в парку “Наталка”, вітаючи учасників Першого Всеукраїнського форуму «Зелена інфраструктура міст України».

Мер Києва назвав Перший Всеукраїнський Форум «Зелена інфраструктура міст України» унікальною подією. Адже вперше зеленбудівці з різних міст країни можуть зустрітися, обмінятися досвідом, перейняти нові технології, поділитися своїми ідеями.

-Організатором заходу став “Київзеленбуд”, адже облаштування сучасних парків та скверів, інфраструктури для відпочинку - один із пріоритетів столичної влади. Ми прагнемо зберегти статус Києва як найзеленішої столиці Європи, - відзначив міський голова.

Також мер висловив сподівання, що форум стане щорічним і буде платформою, яка дасть можливість зеленбудівцям з різних міст країни обмінюватися досвідом, співпрацювати, втілювати спільні проекти, робити Україну гарною і зеленою.

Кличко відзначив, що цього року на оновлення парків та скверів столична влада вже виділила рекордну суму - більше 200 млн грн. Зокрема, ці кошти були спрямовані на реконструкцію визначених топ-10 парків, які запланували оновити в різних районах столиці в 2018 році. При реконструкції зон відпочинку, зауважив мер, враховуюють побажання місцевих мешканців.

Золотим стандартом столичних парків, нагадав Кличко, є парк “Наталка” на Оболоні.

Цього року в столиці після капремонту до Дня міста відкрили першу чергу оновленого парку “Володимирська гірка”. У червні - парк «Відрадний» в Солом’янському районі, першу чергу парку «Перемога» в Дніпровському районі. На початку липня – сквер на Подолі біля кінотеатру “Жовтень” та другу чергу парку «Наталка». На початку серпня - першу чергу парку "Муромець" та скульптуру Іллі Муромця.

Нагадаємо, що за останніх два роки суттєво збільшився і парк техніки “Київзеленбуду”, необхідної для прибирання та благоустрою зелених зон і місць відпочинку в столиці. Так, було придбано 230 одиниць техніки європейського виробництва (екскаватори, вакуумно-підмітальні авто та пилососи, газонокосарки, обприскувачі).