Навігатор на 27-ме вересня: куди піти у Києві

Навігатор на 27-ме вересня: куди піти у Києві

Вечір в кіно: «Дивніше, ніж в раю». Кіноклуб 1991

Киян запрошують на кінопокази та обговорення найбільш знакових фільмів світового кінематографу. Цього разу будемо переглядати та обговорювати фільм «Дивніше, ніж в раю». Це чорно-білий фільм Джима Джармуша, який визначив стиль режисера і створив йому ім'я в світовій кіноіндустріі.Також поговоримо про незалежне кіно. Модератор зустрічі культоролог Евгений Ворожейкин . Реєстрація за посиланням:
https://docs.google.com/forms/d/1y0Lv8Ywhim56Pz8uoR5QQMPDHy6ZwiFv-I76IyQEpXg/edit

Коли: 19:30

Де: 1991 місце вільних людей, вул Межигірська, 56

Вхід за реєстрацією

Вечір в театрі: «Погані дороги»

Сцена 6 представляє головну прем’єру сезону «Погані дороги». Це шість історій про життя і війну.
Нова п’єса Наталі Ворожбит (авторки сценарію фільму «Кіборги»; п’єс «Вій.Докудрама», «Зерносховище»). Режисерка Тамара Трунова («Саша, винеси сміття» – краща вистава 2017 року за версією критиків; «Близькість»; опера «Дідона та Еней»). Ця п’єса – одне з перших висловлювань про війну на сході Україні на великій театральній сцені. Наталя Ворожбит написала її, збираючи історії і свідчення реальних людей для сценарію «Кіборгів» (реж. Ахтем Сеїтаблаєв). Та якщо «Кіборги» - фільм про міф та звитягу, то «Погані дороги» - п’єса про саме життя, яке завжди переважатиме смерть...

Коли:  27 та 28 вересня, о 20:00

Де: Сцена 6, вул. Васильківська, 1

Вартість: 200-500 грн.

Вечір музичний:  «Capella Cracoviensis» у Філармонії

Краківська «Capella Cracoviensis» - колектив, що спеціалізується на виконанні давньої музики. Завдяки поєднанню інструментального і вокального складу капела славиться своїм багатим і різноманітним репертуаром, що включає твори ренесансної, барокової епох, періоду класицизму, а також авангардну музику ХХ століття. У програмі київського концерту капели звучатимуть твори композитора доби Відродження Міколая Зеленського, одного із засновників польського модернізму Кароля Шимановського та нашого сучасника, класика естонської музики Арво Пярта.

Коли: о 19:00

Де: Національна філармонія України

Вартість: 70-300 грн.

Вечір літературний:  «криваве розлучення» Югославії

Якщо Ви давно хотіли поговорити про улюблені книжки у неформальній атмосфері, але не мали нагоди, завітайте  до Читацького клубу «ЛітАкценту». Зустріч буде присвячено книжці «Вони б і мухи не скривдили» Славенки Дракуліч. Модераторка Богдана Романцова. Говоритимуть про  «криваве розлучення» Югославії: як письменнику працювати зі свіжими травмами і не тільки.

Коли: о 18:30

Де: книгарня «Є», вул. Лисенка, 3

Вхід вільний

Вечір дискусійний: про свободу слова в Україні

Свобода слова є однією з базових засад існування демократичного суспільства. Саме тому протягом вересня в рамках публічної програми до виставки «І знову демократія?» в PinchukArtCentre відбулася серія заходів, присвячених обговоренню ситуації зі свободою слова в Україні. Киян запрошують  на фінальну дискусію про стратегії виживання незалежних медіа та ситуацію зі свободою слова в Україні, в який візьмуть участь шеф-редакторка інформаційної служби hromadske.ua Ангеліна Карякіна, головна редакторка Заборона Катерина Сергацкова, головна редакторка Громадське радіо Тетяна Трощинська та інші.

Коли: о 18:00

Де: на 2-му поверсі PinchukArtCentre в експозиції виставки виставки «І знову демократія?».

Участь безкоштовна. Реєстрація обов’язкова: tockify.com/pinchukartcentre/detail/131/1538064000000