Фестиваль «Історія.UA» до Дня захисника України

Фестиваль «Історія.UA» до Дня захисника України

Черговий фестиваль «Історія:UA», приурочений до Дня захисника України, відбудеться 13 жовтня  ц. р. у Києві в парку Тараса Шевченка та Червоному корпусі Національного університету імені Тараса Шевченка. Гасло фестивалю – «Робимо історію популярною».

У рамках фестивалю Український інститут національної пам’яті презентуватиме арт-плакати «Військова еліта Української революції 1917–1921 років», дитячу настільну гру «УПА – відповідь нескореного народу», книгу «Усна історія україно-російської війни», проект «Відеоісторія» (теми «Як творилася держава. Українська революція 1917–1921 років» та «За що боролася Українська повстанська армія»), а також світлове шоу «Історія українського війська».

У рамках фестивалю заплановані історичні дискусії, лекції з військової історії та виставки «УПА – відповідь нескореного народу» і «Воїни. Історія українського війська». Також у парку Шевченка будуть розгорнуті книжкові виставки та виставка зброї, функціонуватиме дитячий майданчик та кілька тематичних фотозон.

Завершиться фестиваль великим гала-концертом за участю відомих українських гуртів. Також на фестивальній сцені виступлять учасники проекту «Пісні війни», де відомі артисти заспівають у дуеті з учасниками бойових дій.

В паузах між виступами гуртів ТІНЬ СОНЦЯ і ТАРТАК на червоному корпусі демонструватиметься світлове лазерне шоу «Історія українського війська». Протягом кількох хвилин перед вашим поглядом промайнуть образи захистників української землі у різні історичні часи - від Русі до «кіборгів» із Донецького аеропорту. Має бути цікаво.

Коли: 13 жовтня з 12:00 до 23:00

Де: Парк імені Тараса Шевченка, Київ