«Пакунок малюка» уже в Києві: як отримати допомогу

«Пакунок малюка» уже в Києві:  як отримати допомогу

 Соціальну допомогу «Пакунок малюка» отримають молоді мами столиці. Про це на свої сторінці у Facebook повідомив Максим Бученко, заступник директора Департаменту – начальник управління пільг, державної та регіональної допомоги.

«Пакунок малюка»
«Пакунок малюка»
«Пакунок малюка»
«Пакунок малюка»
«Пакунок малюка»
«Пакунок малюка»
«Пакунок малюка»
«Пакунок малюка»
«Пакунок малюка»
«Пакунок малюка»
«Пакунок малюка»
«Пакунок малюка»
«Пакунок малюка», Максим Бученко
«Пакунок малюка», Максим Бученко

- Нарешті до міста Києва доставили перші "Пакунки малюка" незабаром породіллі  будуть отримувати приємний подарунок для немовлят!

Нещодавно, Міністерство Соціальної Політики в Україні повідомляло, що сім областей України почали отримувати "Пакунки малюка", а саме: Запорізька, Миколаївська, Полтавська, Тернопільська, Харківська, Хмельницька та Черкаська області.

Якщо на день виписки у пологовому будинку була відсутня допомога “пакунок малюка”, то батьки дитини, щоб отримати допомогу, можуть звернутись із заявою до місцевого структурного підрозділу з питань соціального захисту населення. Заяву можна подати безпосередньо в пологовому будинку. Про це розповіли у Міністерстві соціальної політики, передає УНН.

- Кожна мама (інший законний представник новонародженої дитини), яка виписується з пологового будинку починаючи з 1 вересня 2018 року, має отримати під час виписки одноразову натуральну допомогу „пакунок малюка“. Якщо на день виписки допомога була відсутня, місцевий структурний підрозділ з питань соціального захисту населення на підставі заяви отримувача організовує забезпечення отримувача цією допомогою”, — зауважили у Мінсоцполітики.

Таки чином, кожна мама, яка буде виписуватись з пологового будинку з 1 вересня 2018 року, може подати письмову заяву для отримання “пакунку малюка” до місцевого структурного підрозділу з питань соцзахисту населення. Заяву можна подати безпосередньо в пологовому будинку.

Заяву передадуть на розгляд до структурного підрозділу з питань соцзахисту населення, який забезпечить надання “пакунку малюка” за місцем проживання (не більше ніж протягом 17 робочих днів).

Нагадаємо, Українки показали вміст «пакунку малюка» 

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.