Як у Маріїнському парку «Юнь Києва» святкувала

Як у Маріїнському парку «Юнь Києва» святкувала

У Маріїнському парку цими вихідними було особливо весело і гамірно. Вирував традиційний, уже 28-й фестиваль «Юнь Києва запрошує».  Цьогоріч він проходив під гаслом «Дружня родина – кожній дитині!».

Метою заходу є презентація безкоштовних соціальних послуг муніципальних та громадських закладів міста Києва для сімей соціально незахищених категорій, популяризація здорового способу життя, волонтерського та Скаутського рухів.

У святі взяли участь представники київської міської влади, зокрема, начальник служби у справах дітей та сім’ї КМДА Валерій Анатолійович Танцюра. Помітили навіть мера столиці Володимира Кличка...

 До дня усиновлення, який відзначається 30 вересня, відбувся пікнік (бранч) для родин, що прийняли у сім’ю дитину. Батьки поспілкуватися з представниками Служби у справах дітей та Київського міського центру соціальних служб, представниками громадських організацій.

Весь Маріїський парк  було поділено на «вулички». На кожній з них відбувалось якесь дійство: майстер-класи з першої медичної допомоги від представників Червоного Хреста, зони хенд-мейду та й просто галявики, де можна було награтися досхочу!

Також, на заході можна було безкоштовно пройти тест на ВІЛ/ СНІД та зробити флюорографію.

- Це свято для мене особливе. Вперше я брала у цьому участь як волонтер, ще студенткою, згодом керівником дитячо-молодіжної  громадської організації «Відрада», а тепер я працюю директором соціальної служби і керую всім святом. Найбільше мені подобаються емоції, які воно дарує,- каже головний організатор свята Ярослава Колобова.

А на сцені «Мушлі» - вирувало розмаїття дитячих творчих колективів: пісні, танці та акробатичні номери.

Фото авторів

Валерія Самошина, Анастасія Крючкова, Наталя Плохотнюк

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.