Навігатор на 26-те вересня: куди піти у Києві

Навігатор на 26-те вересня: куди піти у Києві

Подія дня: Освітній фестиваль «Арсенал Ідей»

З 26 по 30 вересня Мистецький арсенал відчиняє свої двері та запрошує усіх охочих на ІV Освітній фестиваль «Арсенал Ідей». Тема цьогорічного фестивалю «Якби я був чимось / кимось / десь» має на меті продемонструвати різноманітність можливих досвідів – від тілесних до професійних. Простір фестивалю включатиме три основні тематичні групи: «Простір», «Тіло» і «Діяльність».

Коли: з 26 по 30 вересня

Де: Мистецький арсенал

Вартість: від 50 гривень

Вечір в кіно: «Жорстока фантазія» 90-х

В лобі Довженко-Центру розпочнеться нове кіноклубне життя Києва. Перша наша програма присвячена маловідомому українському кіно 90-х. 90-ті рокі – одне з найцікавіших та найбурхливіших десятиліть в новітній історії України. Десятиліття великих надій та розчарувань, свободи та її переосмислення. Сьогодні покажуть історію кохання - «Жорстока фантазія», реж. Олена Дем’яненко, 1994.

Коли: о 19:00

Де: Довженко-Центр : Dovzhenko Centre, вул. Васильківська 1,

Вхід вільний

Вечір лекційний: «Промислові підприємства Київського Подолу»

У бібліотеці КПІ продовжуються лекції в рамках проекту історичні студії «Think about it». Цикл присвячений 120-річчю Київської політехніки. Перший випуск інженерів чотирьох спеціальностей відбувся 1903 р. Яка промисловість існувала в Києві на той час, в яких районах було розташовано більшість заводів і фабрик? Лекцію буде присвячено саме  історії київської промисловості ХІХ-ХХ ст. Лектором буде відомий в Києві екскурсовод, старший науковий співробітник Мистецького центру «Шоколадний будинок» (філія Київського національного музею російського мистецтва) Наталя Лихицька і вона розкриє історію індустріального Подолу. Реєстрація за посиланням:
https://goo.gl/WFMYcx

Коли: о 18:00

Де: Бібліотека КПІ, зала рідкісних і цінних документів, 3-й поверх

Вхід вільний

Вечір музичний: фортепіанний дует Баришевський/Лопатинський

Антоній Баришевський і Роман Лопатинський – одні з найцікавіших українських піаністів молодшого покоління. Обидва вже достатньо титуловані. Кожен має «свою» публіку і відповідний комплекс очікувань. Інтригує й програма концерту. Складно відшукати більш не схожих між собою митців, ніж Рахманінов і Стравінський. Особливістю цього концерту буде те, що його можна буде подивитися в онлайн-трансляції:
https://www.youtube.com/chann…/UC68q37qCImrQyst-vpS8Q8w/live

Коли: о 19:00

Де: Національна філармонія України

Вартість: 70-300 грн.

Вечір в театрі: Подружжя

Біографічна вистава за листуванням Івана Франка із Ольгою Хоружинською, при віртуальній харизмі їх онука — Роланда Франка. Ідея та сценічне втілення — Роман Веретельник. 1885 року, в Києві, на вулиці Фундуклеєвській (нині Богдана Хмельницького) познайомили Івана Франка із Ольгою Хоружинською—його майбутньою дружиною. Доля означила їм спільний подружній шлях довжиною у 30 літ... Вони мали трьох синів та одну дочку...
Коли: о 19.00

Де: Національний Центр Театрального мистецтва ім. Леся Курбаса, вул. Володимирська, 23в
Вартість: 40-80 грн.