Інтерактивні дошки з’явилися в 30-ти школах Солом’янського району

Інтерактивні дошки з’явилися в 30-ти школах Солом’янського району

З ініціативи Солом'янської районної адміністрації в 30 школах встановлено інтерактивне обладнання для модернізації і поліпшення навчального процесу.

Це перший в столиці практичний крок щодо впровадження освітньої реформи «Нова українська школа» (НУШ). Використання електронних дошок в початкових класах зробить заняття динамічними і захоплюючими для учнів, відкриє викладачам нові підходи до навчання.

Перед початком навчального року для 120 вчителів молодших класів фахівці «АМ Интегратор Груп» провели семінар з використання встановлених інтерактивних комплексів в роботі.

- Наш район став першим, хто впроваджує «Нову українську школу», — з гордістю ділиться Лариса Маслова, методист НДІ освіти Солом'янської райдержадміністрації. «Всі наші викладачі пройшли курси онлайн, отримали сертифікати і готові до роботи з інтерактивними дошками. Вчителі задоволені, навчальний процес в кожному класі буде цікавим для кожної дитини. Ми вдячні АМ Інтегратору за те, що він допоміг нашим школам вступить в цифрове майбутнє.

Нововведення дозволяє використовувати різні стилі навчання. Кольорові записи і креслення, анімація, мультимедійні засоби, сучасні наочні матеріали надають вчителям багатий набір інструментів. Вони можуть зберігати і роздруковувати зображення на дошці, включати будь-які записи, зроблені під час заняття, що спростить перевірку засвоєного матеріалу, користуватися ресурсами інтернету. Викладачі отримують можливість ділитися матеріалами один з одним і використовувати їх повторно.

-Вперше в Україні школи отримали інтерактивні дошки для всіх перших класів, — каже директор школи №62 м.Києва Оксана Юшко. — Впровадження сучасних методів навчального процесу — величезне задоволення для адміністрації навчального закладу та для вчителів перших класів. Цей проект відкриває нові перспективи на уроці.

Наскільки вони допоможуть школам в роботі? З огляду на поширеність різних гаджетів в повсякденному житті, звичайна дошка з крейдою або маркерами дітям не так цікава. Важлива можливість своїми руками малювати, переглянути навчальні відео і аудіо, презентації та наукові досліди.

Така подача допомагає дитині краще засвоїти матеріал і застосувати нові знання на практиці. Високий ступінь наочності і ігрової залученості в процес навчання піднімає інтерес дітей до шкільних предметів і підвищує успішність.

Нова українська школа — це ключова реформа Міністерства освіти і науки, мета якої — створити школу, в якій буде приємно вчитися, і яка надасть учням не тільки знання, а й уміння застосовувати їх в життя. НУШ — школа, в яку приємно ходити учням. Тут прислухаються до їх думки, вчать критично мислити, не боятися висловлювати власну думку і бути відповідальним громадянином. Реформа включає оновлення класів, впровадження сучасних методів навчання з впровадженням цифрових технологій.

Нагадаємо, що фінансує місто в школах Києва: шпаргалка для батьків.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.