Журналісти з усієї України надихалися і навчалися в Буковелі

Журналісти з усієї України надихалися і навчалися в Буковелі

20-23 вересня на курорті «Буковель», що в Карпатах, під гаслом «Прагни до вершин» пройшов Всеукраїнському медіа-фестивалі «Буковель. Натхнення». Цей творчий форум зібрав близько 200 журналістів з різних куточків України.

На фестивалі підбили підсумки конкурсу журналістських матеріалів «Поспішай творити добро», ініційованим Українським журналістським фондом та «Благодійним фондом Олександра Шевченка». Метою конкурсу було привернути увагу до реальних справ, які реалізуються благодійними фондами та окремими меценатами в різних регіонах України. Що добрі справи – це значний внесок у долю країни і долю кожної людини.

У фестивалі взяли участь журналісти – активні учасники та переможці конкурсу. Для них організатори підготували насичену програму – майстер-класи, лекції, тренінги. Зокрема, семінар-тренінг «PR у реальному часі», практикум «У чому переваги та сила об’єднання журналістів? Досвід первинних та регіональних організацій НСЖУ», знайомство з особливостями української Вікіпедії, круглий стіл «Практика підготовки матеріалів про збройний конфлікт на Сходу України», майстер-клас «Сім секретів переможної презентації. Комунікації для залучення грошей» та доповідь «Майбутнє друкованих ЗМІ-інтернет ЗМІ».

Окрім того, журналісти мали змогу познайомитися з Буковелем: піднятися на підйомнику на вершину однієї з гір, дізнатися історію краю, а також поспілкуватися з народним депутатом Олександром Шевченко.

Фінальним акордом фестивалю стало святкове нагородження переможців конкурсу в номінаціях: найкращий матеріал в друкованому ЗМІ, онлайн-ЗМІ, а також найкраще регіональне ЗМІ. Переможці отримали від Олександра Шевченка путівки до Буковелю.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.