Взуття для дощу: краса та комфорт для київських модниць

Взуття для дощу: краса та комфорт для київських модниць

Восени питання про те, що взути в негоду дуж-ж-ж-же  актуальне, особливо для тих, хто немає власного транспорту.

Від якості взуття залежить не тільки комфорт, а й здоров’я. Обрати правильне взуття на осінь справа не проста .

Яким має бути взуття для дощової погоди. Кілька порад від «Вечірки».

Усім відомий образ дівчат із серіалу «Секс у великому місті», які бігають по місту на високих підборах не дивлячись на погоду, залишився в минулому. Сучасні модниці віддають перевагу комфорту.

Водостійкість, товста підошва, надійний обхват ноги, міцність – це саме ті складові взуття, які дозволять з легкістю «пережити» складні погодні умови.

На сьогодні, користується попитом взуття з гуми.

Дизайнери осучаснили звичайні гумові чоботи, використавши в своїх моделях яскраві фарби, каблук та декоративні елементи. Асортимент «гумаків» настільки великий, що їх можна підібрати під будь-який одяг. Навіть найвимогливіші оберуть пару.

Для тих хто любить класику чудовим варіантом буде взуття з нубуку - це добре відшліфована шкіра.  Але зверніть увагу на те, щоб вона була оброблена спеціальними водовідштовхуючими речовинами.

Оновити, або ж захистити шкіряне взуття можна спеціальними водовідштовхуючими кремами та спреями.

Також можна носити у дощову погоду і замшу, але для неї завжди  потрібно використовувати спеціальні аерозолі, які захищатимуть від води.

Для прихильників спортивного стилю кросівки на товстій підошві – відмінний варіант взуття для дощу. Всі ці моделі мають  легко митися і чиститися.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.