Навігатор 25-го вересня: куди піти в Києві

Навігатор 25-го вересня: куди піти в Києві

Вечір в театрі: «Вгору по річці»_Раду Поклітару

25 вересня у КМАТОБ для дітей та юнацтва - вечір одноактних балетів академічного театру «Київ Модерн-балет».  Творець балету «Вгору по річці» - знаменитий хореограф Раду Поклітару. В основі сценічної роботи - сюжетна лінія «Історії Бенджаміна Баттона». У виставі можна розгледіти і алюзії оповідань Скотта Фіцджеральда, і мотиви «Фауста» Гете. Проте, «Вгору по річці» залишається абсолютно авторською розповіддю, демонструючи глядачеві специфіку сучасного мистецтва танцю. Постановник балету «Дерево не може втекти» - талановитий балетмейстер Ілля Мірошниченко. Як дерево, яке не може піти від лісової пожежі, людина не здатна втекти від самої себе ...

Коли: о 19:00

Де: Київський театр опери і балету для дітей та юнацтва, вул. Межигірська, 2

Вартість: від 50 грн.

Вечір британського театру у кіно: Ромео і Джульєта

Британська Рада в Україні та Арт-Об’єднання CoolConnections представляють вічну класику. Ромео і Джульєта живуть у світі, надзвичайно схожому на наш, у якому також панує насильство. За рішеннями їхніх батьків закохані опиняються по різні боки барикад. Найвідоміша історія першого кохання, в якій бажання змінити порядок речей призводить до трагічного фіналу. Фільм-вистава демонструється англійською мовою з українськими субтитрами.

Коли: о 19:00

Де: Культурний центр «Кінотеатр «Київ», вул. Велика Васильківська, 19

Вартість: 190 грн.

Вечір лекційний: мистецькі практики Валерії Трубіної

Складні сюжетні лінії, образність та метафоричність у  пастозних роботах Трубіної кінця 1980-х трансформувалися у легкі містичні пейзажі на початку 1990-х років. Учасниця дослідницької платформи Катерина Яковленко розповість про мистецькі практики однієї з найяскравіших художниць київського мистецтва кінця 1980-х — початку 1990-х рр., її творчі пошуки та експерименти.

Коли: о 19:00

Де: на 6-му поверсі PinchukArtCentre у відеолаунжі кафе One Love Coffee.

Участь безкоштовна. Реєстрація обов’язкова.

Вечір в музеї: Біла Виставка

У просторі Галереї 83 спробували створити зменшену модель всесвіту. Є чорна і біла зала, у якій представлено про світло і тінь.
Настя Кулік (Na Kulik) - людина ранкового сонця, природи і світла. Дар'я Текуч (Dy Va) - людина міста, архітектури і сутінок. Киян запрошують на виставку про те, що відбувається, коли зустрічаються ніби протилежності...

Коли: о 19:00

Де: Тарасівська, 3-А

Вхід вільний

Вечір літературний: «Невідоме Лівобережжя. 1960–1980-ті»

Фонд ІЗОЛЯЦІЯ презентує нову книгу «Невідоме Лівобережжя. 1960–1980-ті» авторства Семена Широчина, Олександра Михайлика і Кирила Степанця. Книга продовжує розповідь авторів про невідомий лівобережний Київ найбільш недооціненого періоду 1960–1980-х років – епохи житлових масивів і типового житлового будівництва. Досліджено, як із типових будівель збиралися цілі архітектурні ансамблі, в тому числі – «київський Стоунхендж». У виданні представлено рідкісні архівні фотографії та ескізи, висотні види з дахів і незвичні ракурси, отримані при аерофотозйомці, а також низка унікальних проектних ескізів. На презентації можна буде придбати книгу.

Коли: о 19:00

Де: IZONE, вул. Набережно-Лугова, 8

Вхід вільний.