Навігатор на 24-те вересня: куди піти у Києві

Навігатор на 24-те вересня: куди піти у Києві

Кефір, зефір і кашемір

Іронічна комедія без антракту

А Ви вже думали про свої плани на наступне життя?.. З ким би Ви хотіли зустрітися знову? А з ким жити разом? Нашим героям вже давно за…, і це серйозний привід задуматись про майбутнє. Адже все потрібно спланувати завчасно, щоб не помилитися удруге, бо ж звідки ми знаємо, скільки ще буде тих життів!

Кумедна історія двох «закоханих», які не мають наміру здаватися! 

Коли: 19:00

Де: Новий український театр (вул. Михайлівська, 24Ж)

Вартість: 200 грн

Джаз в темряві

Для справжньої музики нема перепонів. Незрячі музиканти з Дніпра - Іван Мохія (фортепіано) та Генадій Суменков (вокал) - доводять це своєю творчістю!

Віртуозно та віддано вони грають джаз, палко відчувають та створюють власну музику.

Початок: 20:00

Де: Caribbean Club 

Вартість: 120—390 грн

Зустріч з Максом Кідруком щодо презентації нового роману «Де немає Бога»

Люди — соціальні істоти. Існування суспільства неможливе без співпраці, розуміння та дотримання справедливості. Та чи існує це все поза соціумом, коли людина опиняється на межі життя та смерті?

Коли: 19:00

Де: Будинок архітектора

Вартість: 130 грн

У понеділок відбудеться лекція французького соціолога Мішеля В’євйорки «Чи спроможні ми полишити насильство?»

Мішель В’євйорка – один із провідних французьких соціологів, керівник Центру соціологічного аналізу та соціологічних інтервенцій (CADIS) при Вищій школі соціальних наук. Міжнародне визнання здобув як експерт з акцій громадянської непокори у Франції 2005 року. Разом з Алленом Туреном і Франсуа Дубет В’євйорка розробив метод соціологічного втручання та використовував його для вивчення громадських рухів спротиву, зокрема французьких антиатомних активістів та студентських ліг, а також відомої профспілки Солідарність в Польщі. Його наукові інтереси охоплюють питання насильства, расизму, тероризму та соціально-культурних рухів.

Коли: 18:30

Де: Книгарня Є (Лисенка, 3)

Вхід вільний