Страшне місце: чергова знахідка на Лисій горі у Києві

Страшне місце: чергова знахідка на Лисій горі у Києві

Піротехнічні підрозділи ДСНС України постійно проводять роботи щодо обстеження території міста, виявлення, вилучення та знищення вибухонебезпечних предметів часів минулих війн. Про це повідомляє прес-служба ГУ ДСНС України у м. Києві.  Всього з початку року на території м. Києва було вилучено та знищено 1547 вибухонебезпечних предметів часів минулих війн.

Так, днями, під час перевірки території урочища «Лиса гора», що в Голосіївському районі столиці, працівниками Першого спеціального центру швидкого реагування та гуманітарного розмінування було виявлено артилерійський снаряд Д-76.

Групою піротехнічних робіт 1-го Спеціального центру швидкого реагування та гуманітарного розмінування ДСНС України виявлені снаряди вилучено та знищено на полігоні.

Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у м. Києві попереджає, що при виявленні згадок часів минулих війн слід бути вкрай обережними. Перше, що треба зробити – зателефонувати за номером 101 та повідомити, де знайдений небезпечний предмет. Далі необхідно обгородити місце його знаходження та не допускати до нього інших людей, особливо дітей. Не чіпати, не пересувати, не стукати по корпусу, не розбирати вибухонебезпечний предмет.