NFZ: що дизайнери категорично забороняють у діловому стилі?

 NFZ: що дизайнери категорично забороняють у діловому стилі?

У Києві стартував масштабний IV Фінал конкурсу для молодих дизайнерів New Fashion Zone. Основна мета якого - відкрити нові обличчя у світі моди й показати світу талановитих, прогресивних, креативних дизайнерів з оригінальними та якісними ідеями.

Оцінювати покази були запрошені визнані експерти, на долю яких випала складна роль, тому що обирати довелося з 40 найкращих дизайнерів.

Та не зважаючи на професійність молодих творців, та витончений смак без зауважень з подіуму нікого не відпустили.

У цьому сезоні були номіновані: Men, Casual, Kids, Art, Business і Not for Models.

Найбільший удар критики впав на номінацію «бізнес». Ця колекція вимагала стриманості та максимальної строгості. І щоб хоч трохи розбавити чорно-білу палітру ділового одягу, дизайнери привнесли трохи романтики в образ.

Бізнес-колекція дизайнерки Наталії Скударь була елегантною та модні експерти залишилися незадоволеними.

-Високі вирізи, прозорі тканини, нижня білизна, яку видно - це все заборонено у діловому дрес-коді. Для будь-якого іншого виду діяльності – так, для ділового стилю – ні. Дуже серйозне недотримання правил ділового стилю! Я чесно кажучи не уявляю як в цьому працювати в офісі…- прокоментувала співвласниця бутика WARDROBE | selected clothes, засновник LauStyle Імідж Бюро Лаура Овакімян.

Окрім недопустимо прозорих тканин, члени журі акцентують увагу на взутті та наголошують на тому, що високі підбори вже не актуальні.

- У мене є зауваження до стилістики. Я б Вам рекомендувала обирати інше взуття, зокрема звернути увагу на туфлі з платформою, тому що такі високі підбори вже - старомодно – доповнила стиліст маркету «Всі.Свої» Наталія Луста.

Сама ж дизайнерка погоджується з усіма коментарями та обіцяє попрацювати над недоліками колекції.

- Дякую! Я обов'язково врахую усі коментарі та проведу роботу над помилками - відповіла дизайнер Наталія Скударь.

Та попри скептичні коментарі у бік дизайнера, гостям свята дуже сподобалося.

-Я частково розділяю коментарі журі... На мій погляд ця колекція елегантна та жіночна – коментує гість NFZ Антон Бойчук.

- На сьогодні, діловий дрес-код дозволяє подібний одяг. Я працюю в юридичній компанії й подібний одяг є доречним. Мені сподобалася біла сукня з рожевою вставкою з боку та брюки з білою блузою. Витончено та бездоганно. Наталія Скударь мій фаворит - прокоментувала гостя NFZ Олена Науменко.

Для дизайнера, засновника і власника бренду IDoL Сержа Смоліна у бізнес-номінацію не потрапила Людмила Сіндарова, яка у своїй колекції продемонструвала легкі та ніжні за текстурою сукні з шовку.

На його погляд подібні сукні передбачають не діловий формат спілкування. З чим Лаура Овакімян не погодилась, вважаючи таку колекцію доречною та позитивною.

Та незважаючи на скептицизм журі, усі дизайнери з номінації «бізнес» гідні перемоги!

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.