На Троєщині вилили сотні літрів алкоголю з наливайок

На Троєщині вилили сотні літрів алкоголю з наливайок

 Департамент благоустрою КМДА разом з народними депутатами провели рейд по наливайках Троєщини.

Як повідомив народний депутат України Дмитро Білоцерковець,  новий рейд по наливайках і незаконних гральних закладах Троєщини, які знаходяться в МАФах виявився продуктивним.

илили сотні літрів сурогатного алкоголю. За словами місцевих, деякі від цього фальсифікату навіть сліпнули, - пише Дмитро Білоцерковець. - Працівники наливайок, пробуючи захистити своє «багатство», навіть викликали поліцію і охоронні фірми.
Так, захищати один з гральних закладів, який знаходився в МАФі і випадково потрапив під нашу «роздачу», приїхала охоронна служба «Сіріус». Там, мабуть, забули про заборону ігор в країні.

Посмішку викликав плакат в одному із закладів, який обіцяє повернути 10% програшу, якщо ви просадили там понад 5 тисяч гривень!

Кіоски, в яких була зафіксована торгівля алкоголем, будуть демонтовані найближчим часом. Особисто це проконтролюю. Всіх власників незаконних кіосків в черговий раз попереджаю - алкоголю в МАФах не буде! Рішення Київради, прийняте по ініціативі мера столиці, буде виконуватися навіть самими радикальними методами, головне результат.
На рейді були присутні: Борислав Береза, ​​Тарас Панчій, Андрій Андрєєв, Андрій Фіщук.