У Києві йде тотальна перевірка будинків перед зимою

У Києві йде тотальна перевірка будинків перед зимою

Вчора  житлові будинки у Подільському, Солом’янському та Оболонському районах інспектували на предмет готовності до опалювального сезону. Під час перевірки виявлені типові недоліки, що стосуються стану теплових пунктів, електрощитових, а також підготовки інженерних мереж. Найбільше зауважень отримали у Подільському районі, де окрім серйозних недоліків у питаннях підготовки до зими, виявили неякісний ремонті покрівлі  та антисанітарію в підвальних приміщеннях.

-Щодо працівників керуючої компанії Подільського району, а також дільниці, що обслуговує будинки на вулиці Межевій, будуть прийняті кадрові рішення. Ми сьогодні вийшли на фінальну стадію підготовки міста до опалювального сезону і виявляти такі прояви безладу, які ми побачили у будинку 15 на Межевій, просто недопустимо, – зазначив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Він підкреслив, що протягом наступного тижня усі без винятку районні керуючі компанії мають усунути недоліки, які залишились.

-Такі позапланові перевірки триватимуть. Я без перебільшення можу сказати: якщо подібна ситуація повторюватиметься – будуть звільнення з посад, – сказав Петро Пантелеєв.