На заводі Енергія у Києві продовжать модернізацію

На заводі Енергія у Києві продовжать модернізацію

З 1 серпня столична влада повернула в управління міської громади теплоенергетичний комплекс, у тому числі, і сміттєспалювальний завод «Енергія».

Місто планує продовжити модернізацію обладнання на заводі «Енергія» в рамках інвестиційної програми. Як повідомляє прес-служба КМДА, про це в інтерв’ю УНІАН розповів заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

-На заводі цього року проведений капремонт двох котлоагрегатів та заміна двох електрофільтрів, які очищують димові гази від пилу. Реконструкція дозволила знизити викиди шкідливих речовин в атмосферу більше, ніж у двічі. Ми плануємо відновити роботи з модернізації в рамках інвестиційної складової тарифу, провести капремонт ще двох існуючих котлів та двох електрофільтрів, а також модернізацію двох кранів твердих побутових відходів. Загальна вартість цих робіт – близько 120 млн грн. Окремі кошти будуть виділені на систему хімічного очищення димових газів. Проект передбачає встановлення сучасного європейського обладнання, що підвищить екологічні показники заводу, – повідомив Петро Пантелеєв.

Крім того, Петро Пантелєєв нагадав, що понад один мільйон двісті тисяч тон сміття щорічно утворюється в місті Києві. Заступник голови КМДА деталізував, що близько 40% сміття вивозиться на полігон № 5, ще 25% – на сміттєспалювальний завод «Енергія», близько 15% – на шостий полігон, до 8% сортується і переробляється, залишок – вивозиться на полігони у Київській області.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.