Яскраві вихідні: куди піти у Києві

Яскраві вихідні: куди піти у Києві

Свято "День телескопу" у Головній астрономічній обсерваторії

Головна астрономічна обсерваторія НАН України запрошує на День телескопа. Учасники свята зможуть потрапити до вежі демонстраційного телескопу, відвідати павільйон сонячного телескопу та телескопу АЗТ-2, подивитись виставку аматорських телескопів та багато іншого.

Коли: 22 вересня о 15.00 годині

Де: Вул. Академіка Заболотного, 27 (конференц-зал Обсерваторії).

Ціна: Від 100 грн, потрібна реєстрація

Comic Con Ukraine 

На території Арт-заводу "Платформа" відбудеться міжнародний конвент ComicConUkraine. Фанати косплей культури, аніме, фентезі, манги та інші представники гік-мистецтва перевтіляться в улюблених героїв та візьмуть участь у геймерських турнірах.

Коли: 22-23 вересня з 12:00 до 22:00

Де: Арт-завод "Платформа"

Ціна: Від 200 грн

Осінній ВЕЛОпендрьож

Veliki.ua влаштовують "Осінній ВЕЛОпендрьож" на ВДНГ. Ми покажемо, що осінь - це кльово, а погана погода - не привід залишати велосипед вдома. На учасників фестивалю чекають: конкурси, розіграші призів, креативна фотозона, велоекскурсія, безкоштовні напої та смаколики, розваги для дітей та дорослих.
Для участі в велоекскурсії обов'язково мати при собі яскраву парасольку
 

Коли: 22 вересня 2018 року об 11:00

Де: Пункт прокату ВДНГ

Вхід - ВІЛЬНИЙ!

Свято подяки

У самому центрі Києва відбудеться Свято подяки. На гостей чекатимуть захопливі розваги та цікавинки: різноманітні шоу та концерти; спортивні змагання; фестиваль вуличної їжі та фестиваль служінь; фото та дитячі-зони; розіграші та багато іншого.

Коли: 23 вересня з 11:00 до 22:00

Де: Хрещатик

Фестиваль “Ігри вогнеборців” 

На Поштовій площі відбудуться «Ігри вогнеборців» - це фестиваль, який розповість про пожежну безпеку, лайфсейвінг та домедичну допомогу у розважальній формі. Усі гості святкування зможуть навчитися гасити пожежі, надавати першу медичну допомогу, рятувати на воді, почують історії про особисту безпеку та гендерну рівність в пожежній справі, а також побачать, як діють "Добровольці-вогнеборці" за кордоном!

Коли: 23 вересня з 12:00 до 22:00

Де: Поштова площа

Вхід на Фестиваль вільний, для участі у активностях потрібна реєстрація

Виставка Editions

У галереї "Золоте сечение" протягом тижня кияни та гості міста зможуть побачити роботи Сальвадора Далі, Енді Уорхола, Альбрехта Дюрера, Пабло Пікассо, Роя Ліхтенштейна, Марка Шагала та багатьох інших.

На виставці покажуть 66 робіт - в основному це літографія, офорти та ліногравюри, підписані самими художниками. До Києва ці роботи виставлялись в Амстердамі, Нью-Йорку, Берліні та Антверпені, Парижі та в інших великих містах світу.

Коли: 21 вересня 

Де: Аукціонний дім "Золотое Сечение" (вул. Первомайського, 4) 

Вхід на виставку вільний.

День народження "Експериментаніума"

“Експериментаніуму” виповнилось 6 років. Для учасників підготували насичену програму з майстер-класів, наших наукових шоу та звісно розваг.

Протягом двох святкових днів,  будуть проводити квест-програми для дітей, на території усього Музею.
 

Коли: 22-23 вересня, з 10:00 до 20:00

Де: Експериментаніум

Ціна: Від 165 грн