Старі таємниці: як на Бортничах прокрутили схему з очисними спорудами

Старі таємниці: як на Бортничах прокрутили схему з очисними спорудами

Як повідомляє прес-служба прокуратури Києва, за процесуального керівництва прокуратури міста Києва слідчим управлінням ГУ НП у м. Києві за оперативного супроводження управління захисту економіки у місті Києві НПУ, викрито приватного підприємця, який під час будівництва гідровузла мікрорайону Бортничі незаконно заволодів державними коштами у сумі понад 2 млн 390 тис. гривень.

В ході досудового розслідування кримінального провадження, розпочатого за фактом службової недбалості директора КП «Позняки-Інвест» під час будівництва очисних споруд у мікрорайоні Бортничі, встановлено, що 40-річний підприємець, виконуючи функцію підрядника під час виконання вказаних робіт, склав завідомо неправдиві документи щодо їх вартості.

Так, відповідно до актів приймання будівельних робіт, які фактично не були виконані в повному обсязі, на рахунки підрядника в період березень 2011 – травень 2013 було зайво сплачено понад 2 млн 390 тис. гривень державних коштів.

Наразі підприємцю повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України. Вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Досудове розслідування триває.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.