Київрада збільшила статутний капітал «Київтеплоенерго» на 800 млн грн

Київрада збільшила статутний капітал «Київтеплоенерго» на 800 млн грн

Вчора на пленарному засіданні Київради депутати прийняли рішення про збільшення розміру статутного капіталу комунального підприємства «Київтеплоенерго». Про це повідомляє прес-служба Київради.

Відтак, статутний капітал КП «Київтеплоенерго» збільшено на 800 млн грн. Для фактичного виділення коштів, будуть внесені зміни до бюджету міста Києва. Зазначена сума піде на придбання протиаварійної техніки та ремонтних матеріалів.

-У першу чергу, ці кошти будуть спрямовані на закупівлю та обслуговування спецтехніки, придбання обладнання та запасів ремонтних матеріалів, що будуть гостро необхідні для усунення аварій на старті та під час опалювального сезону, а також на придбання енергоносіїв, - зазначив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

За словами представника КМДА, лише в міжопалювальний період у Києві ліквідували понад п’ять тисяч пошкоджень. Зважаючи на тривалу відсутність теплоносія в мережах, під час старту опалювального сезону комунальні служби враховують ризик підвищеної аварійності.

-Саме тому ми повинні мати необхідні ресурси для оперативного усунення пошкоджень мереж та обладнання. Кошти статутного капіталу спрямовуються виключно на найбільш необхідні потреби підприємства, яке лише стає на ноги і повинне зміцнити технічний ресурс для більш якісного обслуговування киян, - підкреслив посадовець.

У серпні для ліквідації аварійних ситуацій КП «Київтеплоенерго» вже придбало нову спеціалізовану техніку: 12 екскаваторів JCB із навісним обладнанням, 2 крани-маніпулятори, 2 аварійних автомобілі та 11 спецаварійок на базі Ford. Ці авто необхідні для оперативної ліквідації пошкоджень. До кінця року підприємство планує закупити ще 8 спецаварійних автомобілів із гідравлічною технікою, 2 аварійні повнопривідні машини, обладнані на випадок стихійних лих, та асфальторіз.

Нагадаємо, КП «Київтеплоенерго» стало виконавцем послуг з постачання гарячої води та опалення у Києві травня поточного року, після завершення угоди з ПАТ «Київенерго». З 1 серпня підприємство забезпечує роботу ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6, а також сміттєспалювального заводу «Енергія».

Збільшення розміру статутного капіталу комунального підприємства «Київтеплоенерго» підтримали 62 депутати Київради.

Фото Большой Киев