Бізнес на каштанах: як активно заробити на зборі каштанів?

Бізнес на каштанах: як активно заробити на зборі каштанів?

 «Впав на голову каштан? Здай його на переробку» - таким повідомленням закликає підприємство Київміськвторресурси киян і гостей столиці до збору каштанів.

Каштани для переробки закуповують у столичних пунктах прийому вторсировини і макулатури. Карту з їхнім розташуванням підприємство Київміськвторресурси розмістило у себе на сторінці, її можна подивитися тут. 

Щоправда в коментарях дехто помітив, що карта не завжди може відповідати дійсності, бо на місці пунктів прийому на Лівому березі з’явилися нові магазини, тож якщо назбираєте каштанів – краще заздалегідь перевірити наявність такого пункту.

У Київміськвторресурси інформують, що перероблені каштани використовуватимуть для виготовлення медичних препаратів та косметичних засобів. Там також відмічають, що хоча кінський каштан, що росте в Києві, очищає повітря від вихлопних газів, та, на думку фармацевтів, медпрепарати, які виготовляються на його основі, ніякої загрози для здоров’я не несуть, бо усі їхні компоненти підлягають ретельній перевірці.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.