Які петиції киян відхилила влада столиці

Які петиції киян відхилила влада столиці

Київрада спільно з авторами петицій шукають шляхи реалізації 11 проблемних ініціатив.

54 електронні петиції до Київської міської ради подолали прохідний бар’єр у 10 тисяч голосів. З них 10 було відхилено, 9 реалізовано повністю, решта електронних звернень  на тому чи іншому етапі реалізації. Відповідні дані було озвучено напередодні під час наради щодо актуального стану виконання петицій. Окрім того, представники міської влади спільно з авторами електронних ініціатив обговорювали петиції, подальша реалізація яких з точки зору відповідальних виконавців не можлива. 

-Йдеться одразу про три ініціативи: щодо зупинки будівництва на станції метро Героїв Дніпра, щодо повернення історичного вигляду Андріївського узвозу та знесення нового фасаду театру і щодо проекту трирівневої розв'язки Шулявського шляхопроводу. Зважаючи на інформацію відповідальних за реалізацію петицій, ми запропонували віднести ці ініціативи до "не підтриманих", за умови відсутності альтернативних пропозицій від авторів петицій впродовж двох тижнів, - зазначив керуючий справами секретаріату Київради Ігор Хацевич. 

Також під час наради обговорили петиції, до реалізації яких є суттєві зауваження авторів. Таких наразі 8.  

-Головними проблемами, які виникають під час реалізації петицій, автори вважають відсутність відповідальності за невиконання петицій. І це цілком зрозуміло, адже реалізація окремих ініціатив залишає бажати кращого. Приміром, петиція щодо створення ландшафтного природного парку замість забудови південних Осокорків. Напевне найскладніше питання, хоча за понад два роки реалізації, розроблений план заходів за участю автора петиції, але за цей час ситуація на місці вже переросла в фізичне протистояння. Ще один приклад – будівництво нового муніципального притулку для тварин. Досі триває розробка проектної документації, є дискомунікація між відповідальним виконавцем та командою авторів петиції але приємно, що обидві сторони готові співпрацювати надалі більш ефективно, - зазначив заступник міського голови — секретар Київради Володимир Прокопів

За підсумками наради буде підготовлений детальний звіт міському голові з пропозиціями щодо стимулювання процесу реалізації проблемних петицій.