Український фільм вийшов у світовий прокат

Український фільм вийшов у світовий прокат

Українська стрічка  «Викрадена принцеса» продовжує подорожувати країнами світу. Відтепер анімаційний фільм студії Animagrad (FILM.UA Group) можна побачити у кінотеатрах ще двох країн.

24 серпня відбулись два релізи нашого анімаційного фільму: фільм йде у прокатах кінотеатрів Індії та Чилі, у найбільших містах країн світу – Нью-Делі, Мумбаї, та у штатах Пенджаб, Уттар-Прадеш та Гуджарат. Індійські медіа вже відзначили винятковість релізу нашого фільму у країні, адже він став першою повнометражною анімацією неамериканскього виробництва, випущеною у широкий прокат.

- Права на показ мультфільму були продані у понад 50 країн світу, і наразі стрічка йде у кінотеатрах Сербії, Чехії, Словакії, Словенії, Угорщини й Естонії. У Хорватії та Боснії-і-Герцеговині фільм тримається у прокаті вже 19-й тиждень поспіль. Загалом фільм вже зібрав у кінотеатрах понад мільйон глядачів., - повідомляє українська анімаційна студія Animagrad.

Йдеш собі в кіно в Чехії а тут опа..і Український мультик. Навіть не можете уявити наскільки був приємно здивований!, - розповідає Богдан Хіміч.

Цього вересня фільм зможуть побачити глядачі у Венесуелі й Аргентині, а згодом – у Колумбії, Мексиці та Бразилії.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.