У столиці масово ремонтують дороги: можливе часткове обмеження руху

У столиці масово ремонтують дороги: можливе часткове обмеження руху

Так, у прес-службі "Київавтодору" повідомили про те, що у Києві продовжуються роботи із капітального ремоту шляхопроводів, тож, не виключено часткове обмеження руху на дорогах столиці.

- На шляхопроводі на просп. Академіка Палладіна та підходах до нього дорожники вже влаштовують нове асфальтобетонного покриття, на вул. Академіка Заболотного та вул. Сім’ї Кульженків тривають роботи з влаштування основи дорожнього одягу, а на просп. Правди - дощової каналізації та встановлення бортового каменю.
На шляхопроводі на перетині просп. Космонавта Комарова та бульв. Вацлава Гавела виконуються роботи з влаштування покриття з ФЕМів майданчику вхідної групи трамвайної зупинки та ремонт сходів зі сторони вул. Стражеска, а також влаштування покриття з ФЕМів на підходах до зупинки зі сторони вул. Каблукова.
Продовжуються роботи і на транспортній розв’язці на перетині просп. Леся Курбаса та вулиць Гната Юри та Володимира Покотила: дорожники встановлюють бортовий камінь та влаштовують тротуар зі сторони вул. Покотила, ремонтують підземний пішохідний перехід тощо.
У режимі 24/7 виконуються роботи з капітального ремонту мосту Метро через Русанівську протоку. Наразі на об’єкті тривають роботи з розбирання існуючих конструкцій мосту,
- йдеться у повідомленні.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.