Олександр Пабат розповів, що на Андріївському узвозі будуть болларди з розпізнаванням номерів авто

Олександр Пабат розповів, що на Андріївському узвозі будуть болларди з розпізнаванням номерів авто

Андріївський узвіз в черговий раз спробують зробити пішохідним. Про це повідомляє депутат Київради Олександр Пабат у Фейсбук. Він пише, що на 27 вересня запланований аукціон з лотом «капремонт системи боллардів», розташованих на Андріївському.

Техумови до пропозиції на сайті держзакупівель в тому числі передбачають: установку 2х нових гідравлічних боллардов, демонтаж колишніх і їх заміну стаціонарними, інтеграцію в систему розпізнавання номерних знаків. Заявлена ​​сума проекту - 361 100 грн.

-Замовник - комунальне підприємство «Поділ благоустрій» планує, або сподівається, що нова система боллардів на знову «пішохідному Андріївському» запрацює після 30 листопада, - пише Олександр Пабат. - І оскільки модель організації обмеження в'їзду-виїзду запозичена у стоянки Київради / КМДА - вона буде працювати. Але по-моєму, не варто нівелювати ту обставину, що паралельно всім інноваційним системам, включаючи розпізнавання номерних знаків, на в'їзді до стоянки Київради знаходиться КПП з невтомними черговими. А вже існуючі болларди на Андріївському багаторазово піддавалися актам вандалізму, аж до повного виведення їх з ладу.