Навігатор на 20-те вересня: куди піти у Києві

Навігатор  на 20-те вересня: куди піти у Києві

Вечір в кіно: Бергман (спеціальний показ із лекцією)

20 вересня відбудеться спеціальний показ нового документального фільму "БЕРГМАН", прем’єра якого відбулася на Міжнародному Каннському кінофестивалі – 2018. Окрім показу фільму гостей очікує weolcome drink і вступна лекція про одного з найвидатніших митців сучасності.

Коли: о 19:30

Де: у кінотеатрі Баттерфляй DeLuxe

Вартість: від 150 грн.

Вечір музичний: Моцартіана. Київський камерний оркестр

Київський камерний оркестр і Вадим Борисов запрошують на «Моцартіану». У програмі: «Зальцбурзька симфонія» ре мажор, К. 136, Струнний квартет «Lodi», К. 80 (версія для струнного оркестру), «Зальцбурзька симфонія» фа мажор, К. 138, Маленька нічна серенада, К. 525.

Коли: о 19:00

Де: кірха Святої Катерини, вул.Лютеранська, 22.

Вартість: 199 грн.

Вечір з особливим змістом: клуб імпровізіціїї «Твій Формат»

Киян запрошують на відкриття Клубу Імпровізації «Твій формат». Це абсолютно новий формат спілкування, творчості, навчання та гри. Тут кожен гість отримує можливість вийти на сцену, проявити себе, переконатись, що немає нічого неможливого.
Коли: о 19:00

Де: пров. Алли Горської, 5

Вартість участі: 250 грн. при оплаті на місці

Вечір дискусійний: Юлія Сінькевич. Кінофестивалі як окрема реальність

На зустрічі з Юлією Сінькевич говоритимуть про те, якими бувають кінофестивалі, навіщо вони потрібні, яка їхня роль у кінопроцесі та як потрапити до фестивальної програми зі своїм фільмом.  Юлія Сінькевич – генеральна продюсерка Одеського Міжнародного Кінофестивалю, співзасновниця Української Кіноакадемії, продюсерка фільму «Рідні» Віталія Манського.

Коли: 19:00
Де: арт-центр Closer, вул. Нижньоюрківска, 31, Київ
Вхід вільний.
Реєстрація обов’язкова
https://goo.gl/forms/WkA2SIDdsaehqGpF3