У столиці відкрилася «кубічна» виставка, присвячена оголеному тілу

У столиці відкрилася «кубічна» виставка, присвячена оголеному тілу

Арт-простір Lera Litvinova Gallery представляє персональну виставку Євгена Шаповалова «Оголена у квітах».

Роботи Євгена Шаповалова доповнюють колекції поціновувачів мистецтва з різних куточків світу. Автор комбінує різні жанри живопису, впевнено поєднуючи абстракцію, ню, пейзажі та натюрморти. У роботах Шаповалова присутні риси кубізму.

– Стиль Євгена Шаповалова – унікальний, його легко впізнати і неможливо забути. Автор наділений неймовірним відчуттям естетики, яке він вміло переносить на полотно, змішуючи кубічні форми зі звичними нам образами, живу і неживу природу. Роботи митця змушують глядача вдивлятися у кожен елемент композиції та шукати серед мозаїки нові деталі, непомітні з першого погляду, –  зазначає куратор проекту Леонора Янко.

Творчість Євгена Шаповалова частково можна порівняти із творчістю англійського художника Френсіса Бекона. Обидва митці акцентують увагу глядачів на людському тілі, імпровізаційно та яскраво зображують натуру людини, додаючи геометричних фігур та скульптурності. Але у той час, як Бекон дотримується похмурого та пригніченого настрою, наповнює роботи відтінками гротеску, деформує частини тіла, спотворює їх, аби вказати на трагічність існування, Євген Шаповалов намагається зобразити красу людського тіла, підносячи його вроду. Український автор змальовує жіночу натуру ніжною і безпосередньою, підкреслюючи її форми. 

Коли: 21 вересня – 14 жовтня
Де: провулок Євгена Гуцала, 3
Вхід вільний.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця, – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.