Навігатор 19-го вересня: куди піти у Києві

Навігатор 19-го вересня: куди піти у Києві

Вечір в кіно: показ фільму Олега Сенцова «Гамер»

PinchukArtCentre запрошує подивитись дебютний повнометражний фільм Олега Сенцова «Гамер», що розповідає про життя юнака, який живе в Криму та будує кар'єру кіберспортсмена. Також в рамках події учасники матимуть можливість написати Олегу листівки, які йому допоможе передати організація «Комітет солідарності» Свободу «крымским заложникам» - Сенцову и Кольченко.

Коли: о 20:00

Де: на 6му поверсі PinchukArtCentre у відеолаунжі кав’ярні OneLoveCoffee

Вхід вільний. Реєстрація обов’язкова: tockify.com/pinchukartcentre/detail/98/1537376400000

Вечір музичний: «Тема з варіаціями. Live 3.0»

Сьогодні 393-й концерт проекту «Тема з варіаціями. Live 3.0». Just Strange Duet буде грати авторську музику і, можливо, стандарти. Віктор Соломін - домрист, який зіграв на домрі все, що було можливо і неможливо з академічного скрипкового і фортепіанного репертуару.  Олексій Боголюбов - піаніст, який з перших своїх виступів в Києві вразив слухачів своїм яскравим талантом. Музикант, який і зараз продовжує дивувати нас своєю універсальністю.
Коли: о 20:00

Де: клуб  «Музичний простір МК», вул. Б. Хмельницького 57 Б
Вартість: 200 грн.

Вечір в театрі: «Лебедине озеро» у постановці Раду Поклітару

19 вересня на сцені Міжнародного центру культури і мистецтв найвідоміша балетна легенда П. Чайковського «Лебедине озеро» у постановці хореографа, головного балетмейстера академічного театру «Київ Модерн-балет» Раду Поклітару (Radu Poklitaru).  У виставі хореографа Раду Поклітару, задум якої виношувався довгий час, абсолютно змінено сюжет.

Коли: о 19:00

Де: Київ Жовтневий, вул. Героїв Небесної Сотні 1

Вартість: від 70 грн.

Вечір дискусійний: Ігри людей. Новий рівень

19 вересня о 18.00 відбудеться чергова дискусія в рамках Масштабного проекту знань "Інтелектуальні дискусії". Говоритимуть про інтелектуальні та гендерні ігри. Ігри - це програми автоматичні людей? Або ж усвідомлені дії на отримання певних результатів, процесів? Дитячі забави. Шкільні і університетські забави.

Коли: о 18:00

Де: книгарня «Буква», вул. Богдана Хмельницького

Вхід вільний.

Вечір мистецький: «Сусіди»

«Сусіди» - тема 10-го фестивалю архітектури та урбаністики Варшава в Будові, що проводиться Музеєм сучасного мистецтва Варшави разом з Музеєм Варшави з 2009 року. Організатори фестивалю: Центр візуальної культури (VCRC), Музей сучасного мистецтва Варшави та Музей Варшави.У програмі: воркшопи, лекції українських та європейських архітекторів, музичні та графіті джеми та кінопоказ. В рамках фестивалю відбудеться облаштування прилеглої території під керівництвом Formografia design studio (засновники Науково-мистецька платформа «Острів».

Коли: о 18:00

Де: на вулиці Петрівській, 34 ("Хащі")

Вхід вільний.