Шпаргалка туриста: хто найпунктуальніший у вітчизняних аеропортах

Шпаргалка туриста: хто найпунктуальніший у вітчизняних аеропортах

Жодна українська авіакомпанія не дотримується розкладу вильотів в аеропортах на 100%, найкращий результат у цій групі – в авіакомпанії «Роза Вітрів».

Одразу варто наголосити про параметри. Це результати польотів в українських аеропортах за серпень місяць. Дані зібрало Міністерство інфраструктури України. До того ж, досить відносними є результати через те, що є величезний розрив між кількістю рейсів. Приміром, рекордсменом за кількістю рейсів є МАУ. У них за місяць 3460 рейсів. У групі пунктуальності українських перевізників, МАУ на ІІІ місці з 76,8% вчасних рейсів.

Щодо пунктуальних іноземців у столичному аеропорту. Так, за статистикою летовища, найкраще з пунктуальністю в компанії AlItalia (31 рейс протягом місяця). На І місці – Air Arabia (18). Далі – Air Malta (4), Bulgaria Air (7), Qatar AirWays (48). Тут складно ранжувати, адже у всіх перелічених перевізників 100-відсоткова пунктуальність вильоту з Жулян, та кардинально різна кількість рейсів.  

Аутсайдери списків МІП не здивували. Вказані компанії традиційно з’являлись в новинній стрічці через затримки рейсів. Зокрема це, «Скай Ап», «Браво», «ЯнЕір». Тут йдеться про фактично половину затриманих рейсів. Однак у іноземців є й гірші приклади, та через різницю в кількості рейсів результати порівнювати не показово. Навіть в оксамитовий сезон перевізники все ще "підвисають" через потоки туристів

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.

Титульне фото зі сторінки Аеропорт Київ -  Kyiv Sikorsky Airport