Простір, Тіло і Діяльність: Арсенал Ідей 2018

Простір, Тіло і Діяльність: Арсенал Ідей  2018

З 26 по 30 вересня Мистецький арсенал відчиняє свої двері та запрошує усіх охочих на ІV Освітній фестиваль «Арсенал Ідей».

Вчетверте Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал» та Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» у співпраці з Соціальною програмою Марини Порошенко організовують креативний простір, у якому поєднуються творчість дітей та дорослих, наукові інновації та сміливі мистецькі проекти, сучасні освітні програми та експериментаторство, повідомляють на офіційному сайті Мистецього Арсеналу.

Тема цьогорічного фестивалю «Якби я був чимось / кимось / десь» має на меті продемонструвати різноманітність можливих досвідів – від тілесних до професійних. Простір фестивалю включатиме три основні тематичні групи: «Простір», «Тіло» і «Діяльність».

У межах фестивалю відбудеться ІІІ Форум нової освіти. Форум дозволить почути думки, з’ясувати інтелектуальні та емоційні потреби дітей,  обговорити нові можливості, які існують у шкільній та позашкільній освітній системах.

Під час фестивалю «Арсенал ідей» будуть представлені активності, доступні для дітей і дорослих з інвалідністю та створено єдиний комунікаційний простір для всіх відвідувачів.

Також під час фестивалю буде презентовано виставку Children of Vision британської фотографині українського походження Аліни Кісіної.

Організаторами фестивалю є ДП НКММК «Мистецький Арсенал» та Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» у співпраці з Соціальною програмою Марини Порошенко.

Коли: З 26 по 30 вересня

Де: Мистецький арсенал

Ціна: Від 50 гривень

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook