У Маріїнському парку для вихованців дитячих будинків влаштують сімейний бранч

У Маріїнському парку для вихованців дитячих будинків влаштують сімейний бранч

У самому центрі столиці 22 вересня відбудеться свято для київських родин, школярів та молоді «Юнь Києва запрошує». Про це повідомили у прес-службі КМДА.

Захід проходить вже понад 25 років, цьогоріч він відбуватиметься під гаслом: «Дружня родина – кожній дитині!». До участі у заході залучено близько 5 тисяч киян та гостей столиці.

- Метою акції є презентація безкоштовних соціальних послуг та послуг неформальної освіти державних та громадських закладів міста Києва для дітей соціально незахищених категорій, популяризація здорового способу життя та безпечної поведінки, популяризація волонтерського та Скаутського руху, залучення дітей та молоді до соціально-корисної діяльності, формування активної громадської позиції у сімей міста Києва., - розповіли у прес-службі.

Під час свята усі охочі зможуть дізнатися про послуги мережі центрів соціальних служб, отримати консультацію фахівців з питань соціальної допомоги, нарко- та алкозалежності, безкоштовно зробити тест на соціально небезпечні хвороби. Також учасники свята познайомляться з волонтерським та Скаутським рухом, діяльністю громадських організацій та фондів. На наймолодших учасників чекатимуть ігри від волонтерів. Для тих, хто матиме бажання створити щось власноруч, працюватимуть майстер-класи. Для прийомних сімей та вихованців дитячих будинків сімейного типу відбудеться сімейний бранч.

Коли: 22 вересня о 10:00

Де: Маріїнський парк, біля сцени «Мушля»