Вибори, НАТО та ЄС: кияни розповіли про свої вподобання

 Вибори, НАТО та ЄС: кияни розповіли про свої вподобання

Половина киян вважають, що справи у міста йдуть у неправильному напрямку, однак 30% підтримують роботу мера Віталія Кличка.

Такі дані опублікував Київський міжнародний інститут соціології на основі опитування, проведеного на приватне замовлення.

49,4% респондентів вважають, що справи в Києві в цілому йдуть у неправильному напрямку, 38,9% – що у правильному напрямку. Ще 11,8% респондентів не змогли або відмовилися відповідати на запитання;

Разом з цим, 31,5% респондентів добре оцінюють діяльність В. Кличка на посаді мера міста, 39,4% – ні добре, ні погано, 25,1% – погано. Ще 4% не визначилися зі своєю оцінкою або відмовилися відповідати.

Водночас, на запитання «Як Ви вважаєте, яким напрямком зовнішньої політики має йти Україна?» відповіді респондентів розподілилися наступним чином:

  • вступ до Європейського Союзу – 66,5%;
  • вступ до Митного союзу – 4%
  • неприєднання до жодного з союзів – 23,3%;
  • важко сказати / відмова відповідати – 6,3%.

У разі проведення референдуму щодо вступу до НАТО 64,8% жителів міста проголосували б «за», 15,9% проголосували б «проти», а 12% утрималися б і не брали участі в голосуванні. Ще 7,4% респондентів не визначилися або відмовилися відповідати на запитання. Таким чином, 80,3% киян, які б узяли участь у референдумі, проголосували б «за» вступ до НАТО.

Дивіться також: Водний трактор розчищав Дніпро біля мосту Патона

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.

Фото: Сергій Hеміровскій/flickr