Навігатор на 17-те вересня: куди піти у Києві

Навігатор на 17-те вересня: куди піти у Києві

День літературний: мандрівна колекція книжок

Сьогодні відкриють  виставку мандрівної колекції книжок Silent Books в арт-просторі Центральної бібліотеки ім.Т.Г.Шевченка для дітей м.Києва. Silent Books — історії в картинках для дітей, які розмовляють різними мовами.  Міжнародний проект «Мовчазні книжки: зі світу до Лампедузи й назад» стартував у 2012 році в Італії за сприяння Міжнародної ради з дитячої та юнацької книги IBBY і був присвячений створенню бібліотеки для дітей біженців. Основна ідея цього проекту — дати читачеві розуміння історії, культури, незалежно від його походження чи мови.

Коли: 17:00

Де: Центральна бібліотека ім. Т.Г.Шевченка для дітей м. Києва, проспект Перемоги, 25А

Вхід вільний

Вечір дискусійний: зустріч з Вахтангом Кіпіані

Дипломатична академія України імені Геннадія Удовенка при МЗС України у рамках проекту "Культурна дипломатія" влаштовує чергове засідання Інтелектуального клубу «УКРАЇНСЬКА ІДЕНТИЧНІСТЬ В КОНТЕКСТІ ІСТОРИЧНОЇ ПРАВДИ». Сьогодні Нашим гостем буде головний редактор проекту «Історична правда», засновник Музею-архіву преси Вахтанг Кіпіані.
Коли: з 18.30 до 20.30.
Де: Дипломатична академія України імені Геннадія Удовенка при МЗС (м.Київ, вул. Велика Житомирська,2) .
Реєстрація за посиланням обов'язкова: http://da.mfa.gov.ua/dip_guest_reg/

Вечір музичний: «Літографії» Юрія Андруховича та «Karbido»

17 вересня відбудеться презентація нового альбому "Літографії" Юрія Андруховича і польського гурту «Karbido» в рамках Всеукраїнського туру.  Літографії – це гравюри на камені. А ще літографії — це назва вже п'ятого альбому Андруховича+Karbido. Новий альбом присвячений старому Станіславу з його історіями й легендами. Концерт Андруховича і “Karbido” вперше відбудеться у Будинку звукозапису. Інтрига в тому, що концерт записуватимуть і транслюватимуть наживо - UA:Радіо Культура, а студійну версію події готує UA:Радіо Промінь.

Коли: о 20:00

Де: Будинок звукозапису Українського радіо вул. Леоніда Первомайського, 5а

Вартість: 200-300 грн.

Вечір на ЮБК із Фредериком Беґбедером

17 вересня французький письменник Фредерик Беґбедер представить український переклад свого нового роману «Життя без краю» на ЮБК! У програмі перегляд його останнього фільму «Ідеаль», а відразу після - Нескінченна життя після партії!

Коли: із 20:00 до 22:00

Де: ЮБК, Труханів острів

Вхід вільний

Вечір в кіно: прем’єра документального фільму «Vesna68»

Унікальна історія двох українців, які опинились по різні боки вторгнення країн Варшавського договору до Чехословаччини 1968 року. Дисидент, який за свою антирадянську діяльність відбув у тюрмах та засланні 14 років. І колишній радянський танкіст, який брав участь в інтервенції. Уроки історії, висновки та паралелі із сьогоденням через 50 років після «Празької весни». Після показу відбудеться обговорення із головою Українського інституту національної пам'яті Volodymyr Viatrovych, публіцистом Єфимом Фіштейном та автором фільму, журналістом Радіо Свобода Serhii Stetsenko
Коли: о 18.00

Де: в Культурно-мистецькому центрі Києво-Могилянської академії , вул. Іллінська, 9

Вхід вільний