В парку Муромець богатирі розважають киян

В парку Муромець богатирі розважають киян

Cьогодні, з самого ранку стартував Фестиваль богатирів у парку «Муромець» і триватиме а ж до пізньої ночі.

Атмосфера панує надзвичайна. Гостям свята зі сцени розповідають історії про богатиря «Муромця». До речі ближче до вечора влаштують концерт…Усі мають змогу поласувати смачними стравами:  від шашлику до ніжного десерту «Панакота».

Дітей та дорослих зібралось тут чимало, наприклад мати 9-річної Світланки, Гусак Таміла прийшла сюди подивитися на мужніх красенів -богатирів! Таких як Олексій Новіков, Сергій Пономарьов, Артем Ушенко, Сергій Конюшок. Вони мають  пересунути шість вантажівок вагою 48 тонн, а багаторазовий чемпіон України Олег Тягнизуб встановить новий рекорд по підняттю ваги зубами.

-Про цей фестиваль вперше почула моя дитина, вона запропонувала мені піти разом, а сама між тим ще й друзів запросила. Я вдячна їй за цей відпочинок. На жаль  дуже мало часу проводжу з сім`єю через роботу, але сьогодні будемо відпочивати до ночі! Богатирів  ще бачила, сподіваюся вони прийдуть трошки пізніше, тож буду чекати- поділилася враженнями  Гусак Таміла.

Окрім, звичайних відвідувачів, які прийшли сюди за розвагами, тут можна побачити і чимало фотографів, які приїхали за порцією натхнення і найцікавішими фотографіями.

-Бути фотографом це не тільки фотографувати людей. Перш за все це мистецтво. Дуже важко змусити людину так чи інакше почувати себе, а фотокамера це бачить,  і знімок нещирий, награний. Чому я сьогодні тут? Та тому, що я обожнюю фестивалі… Люди, які тут відпочивають, вони щирі, їх емоції справжні, окрім того, що я отримую колосальне задоволення від самих фестивалів, від атмосфери, яка на них панує, я ще створюю дивовижні знімки. До речі у мене навіть окрема виставка була «Фестивалі України» - розповів фотограф Микола Адаменко.

Тож, радимо і нашим читачам завітати на фестиваль «Муромець», що вирує просто зараз на території «X-Park»  (колишнього парку «Дружби народів» на Трухановому острові), де на Вас чекають справжні стронгмени та безліч розваг!

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.