Підземний перехід на Осокорках більше не потоне під час зливи

Підземний перехід на Осокорках більше не потоне під час зливи

Як повідомив в.о. директора «Київблагоустрій» Андрій Андрєєв, наразі ведуться інженерні роботи, аби злива не зотоплювала підземний перхід біля станції метро «Осокорки». Але все виявилося не так просто.

-Як же ж важко іноді робити добрі справи, - пише Андрій Андрєєв у Фейсбук. -Сьогоднішній приклад. Щоб злива не заливала підземний перехід біля метро «Осокорки» КП «Київблагоустрій» об’єднало зусилля із ШЕД Дарницького району: разом із підрядником ми взялись замінити колодязь біля переходу, щоб вдвічі більший новий колодязь збирав зливові потоки, а вмонтований насос відпомповував воду у водовідвід. Коротше, це - справа для людей, для всіх, хто користується підземним переходом на Осокорках.  

Але несподівано орендар розташованої поруч земельної ділянки вчинив спротив. За підтримки столичної поліції конфліктну ситуацію вдалось утримати у рамках "діалогу на зустрічних". І ми довели свою правоту! Наразі роботи - у розпалі (дивись фото), ми маємо їх завершити до кінця дня. Це коштувало багатьох нервів та зусиль. Але я сподіваюсь, що тамтешня громада буде нам – комунальникам – вдячна.