Комунальні жахи на Дарниці: начальника ЖЕД звільнили, киян просять не мовчати

Комунальні жахи на Дарниці: начальника ЖЕД звільнили, киян просять не мовчати

Працівниками Управління інспекції самоврядного контролю КМДА здійснено виїзні перевірки стану утримання житлових будинків за адресами: Харківське шосе, буд. 21/1, буд 21/3, буд 21/4, буд 21/5, буд 21/6, вул. Привокзальна буд. 8 в Дарницькому районі м. Києва. Інспектори жахнулися від побаченого. В результаті було звільнено начальника ЖЕД.

-Під час огляду будинків ми зафіксували неналежний санітарний стан прибирання сходових клітин та місць загального користування будинків, наявність побутового сміття в під'їздах та на прибудинкових територіях, - говорить начальник Інспекції Станіслав Москалевський. - Виявили, що щоденне вологе підмітання сходових площадок і маршів перших 3-х поверхів ніхто не виконує, а про місця перед завантажувальними камерами сміттєпроводів та вологе підмітання сходових площадок і маршів вище 3-го поверху 2 рази на місяць взагалі всі забули.
За результатами перевірок за неналежне виконання посадових обов'язків звільнено начальника ЖЕД-210, оголошено догану головному інженеру ЖЕД-210 КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дарницького району м. Києва».

Станіслав Москалевський додав: «Звертаємо увагу мешканців, що в разі ненадання послуги, за яку знімається оплата, необхідно звертатися до виконавця послуг та складати акти-претензії відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 11 грудня 2013 р. № 970 «Про затвердження Порядку проведення перерахунку розміру плати за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у разі перерви в їх наданні, ненадання або надання не в повному обсязі», з метою подальшого перерахунку».