«Маркет мов» і рятувальники перекриють Хрещатик

«Маркет мов» і рятувальники перекриють Хрещатик

Сьогодні, 15 вересня, перекрито рух транспорту на Хрещатику. На головній вулиці країни влаштовують фестиваль «Маркет мов» та міжнародні змагання рятувальників.  Автобуси №№ 24, 114 рухатимуться за маршрутом вихідного дня.

«Маркет мов» влаштує наймасовіший урок

Освітній фестиваль «Маркет мов» проводять для популяризації вивчення іноземних мов. Організовують його Міністерство інформаційної політики України спільно з КМДА та Соціальним проектом з вивчення іноземних мов «Lingva.Skills».

Фестиваль відбуватиметься на кількох локаціях. У програмі ярмарок вакансій, вуличний кінозал, молодіжний концерт, лекції, майстер-класи, презентації мовних шкіл, розмовні клуби, квести, розіграші тощо.

Окрім того, в рамках проекту-переможця Громадського бюджету-2 «Київ заговорить англійською» заплановано встановлення рекорду України в номінації «Наймасовіший урок англійської мови».

«Найсильніший пожежний-рятувальник. Київ-2018»

Сьогодні, навпроти мерії, відбудуться міжнародні змагання «Найсильніший пожежний-рятувальник. Київ-2018» та інші урочисті заходи в рамках святкування Дня рятівника.

Масштабне спортивне свято триватиме на Хрещатику з 09:00 15 вересня до 19:00 16 вересня – на відрізку між вулицями Богдана Хмельницького та Прорізною.

За інформацією організаторів, це буде найбільше за розмахом і кількістю учасників змагання рятувальників, якого ще не було в Україні. До столиці з’їдуться не лише вітчизняні вогнеборці, а й їхні закордонні колеги.

Найвитривалішого, найспритнішого та найсильнішого пожежного-рятувальника 2018 року визначатиме професійне журі. Зокрема, передбачені індивідуальний забіг, тандем і командна естафета з шести етапів. Таке випробування має виховати в особового складу волю та прагнення до перемоги, здатність витримувати високі фізичні і психологічні навантаження в умовах спортивної боротьби та бойових дій.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook