Теплотраси у Києві спеціалісти ремонтують навіть висячи в повітрі

Теплотраси у Києві спеціалісти ремонтують навіть висячи в повітрі

У процесі підготовки до зими «Київтеплоенерго» завершило гідравлічні випробування, окрім мережі під мостом імені Патона. Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелєєв.

-Ми там продовжуємо роботи. На сьогодні вже виявили 12 пошкоджень. Зараз поступово збільшуємо тиск на цьому об’єкті. Роботи виконують зварювальники-альпіністи, які працюють просто в повітрі під мостом, – пояснив заступник голови КМДА.

-Тривала відсутність гарячої води негативно відобразилась на стані теплових мережі, і ми очікуємо підвищений рівень аварійності на старті опалювального сезону, - заявив Петро Пантелєєв. Його слова цитує прес-служба КМДА з посиланням на телеканал «NewsOne».

Тим не менш, аварійна служба комунального підприємства «Київтеплоенерго» готова ліквідовувати їх, залучено додаткові протиаварійні бригади.

За словами Петра Пантелєєва, з квітня у Києві виявили та ліквідували близько п’яти тисяч пошкоджень теплових мереж.

-Відсутність гарячої води у літній період ускладнює життя комунальним службам через корозію теплових мереж. Саме тому наше головне завдання – якомога швидше вирішити газове питання і відновити роботу котелень і ТЕЦ, – сказав Петро Пантелеєв.

Загалом, як повідомили в комунальному підприємстві «Київтеплоенерго», у столиці в рамках підготовки до зими виявлено 5288 пошкоджень теплових мереж, з яких усунуто вже 5055, інші в роботі.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.