Хрещатиком бігали активісти в ластах

Хрещатиком бігали активісти в ластах

З самісінького ранку біля будівлі КМДА  на Хрещатику зібрались активісти... в ластах. Таким не банальним способом вони привертали увагу до петиції «Почуй голос лісу».

Вона створена для того, щоб захистити національний  природний парк «Голосіївський».

-Влаштувати охорону парку в місті, все одно, що бігати в ластах. Є мільйон нюансів і моментів, які є бар’єрами, для того щоб зберігати дику природу. В Національному парку мають зберігати природу. В межах великого міста дикої природи дуже мало, тож її треба захищати!. - розповідає Андрій Хрутьба, організатор акції та автор петиції  №8046 «Почуй голос лісу».

Бігали учасники наввипередки та ще й з перегонами.  Кожна з перешкод мала своє значення.  Першим на дорозі був килим із чиновником - це уособлення найважливішої перепони для початку змін.       

Далі на шляху чекало «багаття» із дерев’яних дошок, як символ матеріальної вигоди від лісу.

 Потім активісти перестрибували  величезну купу сміття. Це наймасштабніша проблема не тільки лісу, а й усього міста. Наближаючись до фінішної прямої, під ластами мали промайнути ескаватори і трактори

І остання перепона -  домашні улюбленці з «результатами прогулянки»...

Найшвидше подолала смугу перешкод (всього за  11 секунд!) киянка Дярья Лазарева, за що отримала чудову медальку, безліч оплесків та подяку від організаторів.

На території Києва налічується більше 100 парків та більше 500 скверів, але національний природний парк лише один. Національні парки суттєво відрізняються від міських. Саме вони є місцями, де відпочинок людей організовується таким чином, аби мінімізувати шкоду для довкілля.  

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.